Soczewki jednodniowe

Soczewki jednodniowe Precision 1 for Astigmatism 30 szt.

118,99 zł

(3,96 zł / 1 szt)

Alcon

30 szt.

do 7 dni roboczych

darmowa (szczegóły w regulaminie sklepu)

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Cylinder    * Required
Oś cylindra    * Required
Moc
Cylinder
Oś cylindra
Ilość
na zamówienie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe sferyczne jednodniowe Precision 1 for Astigmatism 30 szt.

Nowość od firmy Alcon. Jednodniowe soczewki kontaktowe z filtrem UV i technologią nawilżającą SMARTSURFACE. Gwarancja doskonałej jakości widzenia i komfortu.

Co wyróżnia soczewki PRECISION 1 for ASTIGMATISM?

PRECISION 1 for ASTIGMATISM firmy Alcon to gwarancja precyzyjnego widzenia przez cały dzień oraz wielogodzinnego komfortu. Są to nowoczesne soczewki kontaktowe przeznaczone dla osób z astygmatyzmem, które nie lubią ograniczeń. Zapewniają pełną swobodę podczas różnego rodzaju aktywności. Jednodniowy tryb wymiany jest najbardziej higienicznym rozwiązaniem, a do tego niezwykle wygodnym, ponieważ nie wymaga czyszczenia soczewek.

Szkła kontaktowe PRECISION 1 for ASTIGMATISM wyprodukowano z materiału silikonowo-hydrożelowego o nazwie Verofilcon A. Dzięki temu charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu na poziomie 90 Dk/t. Stały dopływ tlenu do rogówki oznacza nie tylko większe uczucie komfortu, lecz także zdrowszy wygląd oczu. Rozwiązaniem, na które warto zwrócić tutaj uwagę jest z pewnością technologia SMARTSURFACE. Polega na tym, że soczewki mają na swojej powierzchni cieniutką, ale trwałą warstwę nawilżającą, która zapobiega wysychaniu. Dzięki temu zawartość wody na powierzchni soczewek przekracza 80%, choć uwodnienie samego materiału wynosi 51%

Toryczne soczewki jednodniowe PRECISION 1 for ASTIGMATISM zaprojektowano w ten sposób, aby ich dopasowanie było bezproblemowe. Specjalna konstrukcja zapewnia prawidłową orientację soczewek i ich stabilność podczas noszenia. Ponadto soczewki te zawierają filtr UV klasy I, który wspomaga ochronę wzroku przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym (blokuje aż 90% promieni UVA i 99% UVB).

Zalety PRECISION 1 for ASTIGMATISM

  • wysoki wskaźnik tlenotransmisyjności
  • technologia nawilżająca SMARTSURFACE
  • poprawne i stabilne widzenie
  • najwyższy poziom higieny
  • łatwość użytkowania
  • filtr UV

Dla kogo?

  • dla osób cierpiących na astygmatyzm
  • dla osób aktywnych, szukających wygodnych soczewek jednodniowych 
  • dla początkujących użytkowników soczewek, ale również tych doświadczonych

Pielęgnacja

Jednodniowe soczewki kontaktowe, takie jak PRECISION 1 for ASTIGMATISM nie wymagają żadnych czynności pielęgnacyjnych. Po 1 dniu noszenia należy je wyrzucić, a następnego dnia założyć świeżą parę. 

5 (32)

;-)

To moje pierwsze soczewki w życiu. Na samym początku musiałam się nauczyć zakładania i zdejmowania soczewek, jak nabrałam wprawy jestem zachwycona.

Napisz swoją opinię

Soczewki jednodniowe Precision 1 for Astigmatism 30 szt.

Nowość od firmy Alcon. Jednodniowe soczewki kontaktowe z filtrem UV i technologią nawilżającą SMARTSURFACE. Gwarancja doskonałej jakości widzenia i komfortu.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą