Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Soczewki jednodniowe do 50 zł - przegląd tanich szkieł kontaktowych

Kategoria: soczewki kontaktowe

Koszt użytkowania jednodniowych soczewek kontaktowych jest wyższy niż szkieł wielokrotnego użytku. Dostępne są jednak soczewki jednodniowe, których opakowanie można kupić za około 50 zł, co nie będzie bardzo dużym wydatkiem.


Tanie i dobre soczewki jednodniowe

Jak już pisaliśmy w poprzednim blogu o tanich soczewkach miesięcznych, dobrej jakości szkła kontaktowe wcale nie muszą kosztować dużo. Nie inaczej jest w przypadku soczewek jednorazowych. Skuteczność korekcji wzroku i bezpieczeństwo ich użytkowania zależy przede wszystkim od tego, czy pochodzą od sprawdzonych producentów i zostały zakupione z zaufanego źródła oraz czy zostały odpowiednio dopasowane przez specjalistę. Soczewki sprzedawane na niezweryfikowanych aukcjach lub chińskich platformach zakupowych mogą być podrobione i nie spełniać odpowiednich norm. Szkła kontaktowe mają bezpośredni kontakt z okiem, a więc tym bardziej musimy mieć pewność, że są oryginalne i bezpieczne w użyciu. Taką gwarancję będziemy mieli, kupując w sklepie soczewki365.pl.


Jednodniowe soczewki kontaktowe do 50 zł

Jednodniowe soczewki kontaktowe pod względem kosztów użytkowania nie są tak ekonomiczne jak np. miesięczne czy dwutygodniowe. Mają za to szereg innych zalet - nie wymagają czyszczenia, są najbardziej higieniczne i nadają się do noszenia okazjonalnego (np. na zmianę z okularami). Dostępne są jednak sferyczne soczewki jednodniowe w bardzo przystępnych cenach, czasami nieprzekraczających 50 zł za standardowe opakowanie 30 szt. (wystarcza  na 15 dni). Poniżej przedstawiamy właśnie takie produkty, które można nabyć w naszym sklepie internetowym:

  • evO2lution one day - wyjątkowo miękkie i komfortowe soczewki jednodniowe z materiału hydrożelowego o wysokiej zawartości wody. Zawierają filtr UV, który wspomaga ochronę przed szkodliwym promieniowaniem. Cena w soczewki365.pl: ok. 50 zł za opakowanie 30 szt. Istnieje możliwość zakupu na próbę pojedynczego blistra (5 soczewek).
  • SofLens daily disposable - popularne hydrożelowe soczewki jednodniowe firmy Bausch+Lomb o bardzo dobrym poziomie uwodnienia. Asferyczna konstrukcja szkieł zapewnia jeszcze lepszą jakość widzenia. Cena w soczewki365.pl: ok. 50 zł za opakowanie 30 szt.
  • Horien EasyDay 1 day - jednodniowe soczewki kontaktowe z miękkiego materiału hydrożelowego. Przeznaczone dla krótkowidzów (dostępne jedynie moce ujemne). Łatwo dopasowują się do oczu, a do tego posiadają filtr UV. Cena w soczewki365.pl: ok. 47 zł za opakowanie 30 szt.


Inne tanie soczewki jednodniowe

Więcej tanich soczewek jednodniowych znajdziemy w przedziale 50-60 zł. Są to m.in. Biomedics 1 day Extra, Proclear 1 Day i Eyeye Bioxy Daily. Za mniej niż 60 zł można kupić nie tylko soczewki hydrożelowe, lecz także nowocześniejsze silikonowo-hydrożelowe. Przykładem tego są nowe jednodniowe soczewki Live firmy CooperVision o wysokiej przepuszczalności tlenu. Aby dodatkowo zaoszczędzić, soczewki jednodniowe możemy kupować w większych, ekonomicznych opakowaniach (niektóre produkty dostępne są w opakowaniach 90 szt.) Zachęcamy również do sprawdzenia aktualnej oferty soczewek w wyprzedaży, gdzie można znaleźć markowe szkła kontaktowe przecenione nawet o kilkadziesiąt procent.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych