Soczewki progresywne

Soczewki miesięczne PureVision 2 for Presbyopia 6 szt.

198,99 zł

(33,16 zł / 1 szt)

Bausch&Lomb

6 szt.

od 5 do 7 dni roboczych

darmowa (szczegóły w regulaminie sklepu)

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Addycja    * Required
Moc
Addycja
Ilość
na zamówienie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe multifokalne miesięczne PureVision 2 for Presbyopia 6 szt.

Miesięczne szkła kontaktowe PureVision 2 for Presbyopia są dedykowane osobom po 40. roku życia, które mają problemy z widzeniem w różnych odległościach.

Co wyróżnia soczewki PureVision 2 for Presbyopia?

Prezbiopia (tzw. starczowzroczność) dotyka osoby po 40. rokiu życia, kiedy na skutek utraty elastyczności soczewki oko ma problem z akomodacją, czyli przystosowaniem się do widzenia w różnych odległościach. Z myślą o pacjentach cierpiących na tę wadę wzroku firma Bausch&Lomb wprowadziła na rynek innowacyjne soczewki multifokalne PureVision 2 for Presbyopia. Zastosowana przy ich produkcji technologia 3-Zone ProgressiveTM pozwala na ostre widzenie w różnych odległościach - dalekich, bliskich i pośrednich. Dodatkowo soczewki te niwelują efekt halo, refleksy oraz aberrację.

PureVision 2 for Presbyopia to soczewki silikonowo-hydrożelowe. Materiał Balafilcon A, z którego zostały wykonane, charakteryzuje się bardzo wysokim parametrem tlenoprzepuszczalności (130 Dk/t), umożliwiającym zachowaie zdrowego wyglądu oczu.  Dzięki technologii ComfortMoistTM, krawędź soczewki jest wyjątkowo cienka, co eliminuje uczucie dyskomfortu podczas noszenia. Soczewki są wygodne już od momentu założenia, co zawdzięczają zawartości specjalnego środka nawilżającego w blistrze.

Szkła multifokalne PureVision 2 for Presbyopia dzięki swoim wyjątkowym właściwościom pozwalają na noszenie ich całodobowo nawet przez miesiąc. Produkt dostępny jest również w opakowaniu 3 szt.

Zalety PureVision 2 for Presbyopia

  • ostre widzenie z różnych odległości
  • odpowiednia przepuszczalność tlenu
  • wyjątkowo cienka konstrukcja
  • najwyższy poziom wygody
  • brak konieczności zdejmowania przed snem

Dla kogo?

  • dla osób zmagających się z prezbiopią
  • dla zwolenników komfortowych rozwiązań
  • dla osób szukających soczewek najwyższej jakości

Pielęgnacja

PureVision 2 for Presbyopia to soczewki miesięczne, dlatego należy pamiętać o ich pielęgnacji. W trybie dziennym przeprowadza się ją każdego dnia, natomiast w trybie ciągłym nie jest wymagana (jednak w trosce o bezpieczeństwo zaleca się okazjonalnie wyczyścić soczewki). Najwyższy poziom higieny i komfortu zapewnią wielofunkcyjne płyny dostępne w naszym sklepie, szczególnie polecamy preparat evO2lution soft.

5 (32)

poolecam

O wiele wygodniejsze niż okulary, serdecznie polecam :)

wygodne

Jak dla mnie super, bardzo duża wygoda

Soczewki na dal i na bliż

Jak dla mnie rewelacja, nowa jakość życia bez okularów. Dobrze widzę na każdą odległość. Na początku ciężko było mi nauczyć się zakładać soczewki, ale to kwestia wprawy.

Napisz swoją opinię

Soczewki miesięczne PureVision 2 for Presbyopia 6 szt.

Miesięczne szkła kontaktowe PureVision 2 for Presbyopia są dedykowane osobom po 40. roku życia, które mają problemy z widzeniem w różnych odległościach.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą