Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
45 117
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej

Firma CooperVision jest jednym z największych na świecie producentem soczewek kontaktowych i największym soczewek kontaktowych torycznych. Oferuje produkty, które pozwalają pacjentom na lepszą ostrość widzenia oraz komfort i bezpieczeństwo.

Soczewki kontaktowe clariti

Wiedząc, że każdy pacjent potrzebuje indywidualnego podejścia i maksymalnie dopasowanych do niego produktów, zapewnia duży wybór soczewek kontaktowych. Obecnie firma CooperVision wprowadziła na rynek kilka bardzo zróżnicowanych między sobą gam szkieł i akcesoriów z nimi związanych. Dzięki temu każdy ma szansę na najwygodniejszą dla siebie metodę korekcji wzroku. Jedną z rodzin soczewek kontaktowych producenta jest clariti.

Charakterystyka szkieł clariti

Clariti to rodzina soczewek silikonowo-hydrożelowych miesięcznych oraz jednodniowych. Koryguje takie wady wzroku, jak: astygmatyzm, prezbiopia oraz krótkowzroczność i dalekowzroczność. Posiada szeroką gamę produktów zróżnicowanych pod względem czasu noszenia, jak i korygowanej wady. Użycie materiału silikonowo-hydrożelowego w soczewkach jednodniowych zapisało clariti w historii jako pierwszą na świecie rodzinę szkieł jednorazowych silikonowo-hydrożelowych. CooperVision zdecydował się na taką innowację, gdyż materiał ten przepuszcza więcej tlenu niż hydrożel, który dotychczas był najczęściej wykorzystywany. Dzięki temu soczewki clariti charakteryzują się wysoką "oddychalnością".

Zalety soczewek clariti

Do największych zalet soczewek marki clariti należy przede wszystkim różnorodność oferowanych produktów. Można przypuścić, że prawie każdy pacjent znalazłby w szerokiej gamie soczewek coś dla siebie – i byłby to produkt, którego szukał. Clariti celuje nie tylko w ilość szkieł, lecz także w jakość. Soczewki clariti mogą zapewnić nam ochronę przed promieniami UVA i UVB. Zagwarantują nam również komfort użytkowania przez cały dzień, a to za sprawą wysokiej tlenoprzepuszczalności. Dodatkowo użyte w produkcji technologie WetLoc oraz AquaGen zapewniają nieustanne nawilżenie soczewek, co zaś wpływa na kondycję naszych oczu.

Dla kogo soczewki clariti?

Soczewki clariti przeznaczone są dla krótkowidzów, dalekowidzów, astygmatyków oraz osób dotkniętych tzw. starczowzrocznością. Występują w serii zarówno miesięcznej, jak i jednodniowej. Ta druga idealnie sprawdzi się u alergików, którzy często mają problem, by właściwie dobrać nieuczulający płyn pielęgnacyjny. Ponadto soczewki jednodniowe clariti to opcja dla wszystkich osób wyjątkowo dbających o higienę, które chcą każdego dnia cieszyć się nową parą soczewek. Jednorazowe szkła skierowane są również do pacjentów noszących na co dzień okulary – okazjonalnie na imprezę czy podróż mogą użyć szkieł. Clariti sprawdzą się u wszystkich osób pragnących wysoko uwodnionych, wygodnych soczewek, które utrzymują oko w idealnym stanie przez cały dzień.

Wybór soczewek kontaktowych clariti

clariti® 1 day – soczewki silikonowo-hydrożelowe jednodniowe korygujące krótko- i dalekowzroczność. Zapewniają ochronę przed UVA i UVB, zapewniają komfort przez cały dzień.

clariti® 1 day multifocal – soczewki silikonowo-hydrożelowe jednodniowe korygujące prezbiopię. Zastosowano w nich technologię WetLoc, która w naturalny sposób przyciąga i wiąże cząsteczki wody na swojej powierzchni, zapewniając oczom nawilżenie.

clariti® 1 day toric – soczewki silikonowo-hydrożelowe korygujące astygmatyzm. Cechują się dużą „oddychalnością” oraz uwodnieniem.

clariti® elite – miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe dla krótko- i dalekowidzów. Asferyczna konstrukcja zapewnia lepszą ostrość widzenia, a cienka krawędź soczewki wyjątkowy komfort noszenia.

clariti® toric – miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe dla astygmatyków. Posiadają duży zakres parametrów oraz wyposażone są w filtr UV.

clariti® toric XR – miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe korygujące astygmatyzm.

clariti® multifocal – miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe dla osób dotkniętych starczowzrocznością. Zapewniają całodniowy komfort oraz płynne przechodzenie z dali do bliży.

Soczewki Clariti

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą