Noszenie soczewek kontaktowych często wiąże się z koniecznością używania specjalnych akcesoriów, takich jak pojemniczki do przechowywania szkieł. Oprócz niezbędnych akcesoriów istnieją również takie, których można używać opcjonalnie, ale znacznie ułatwiają życie użytkownikom soczewek.

W sklepie internetowym soczewki365.pl oprócz soczewek kontaktowych, płynów pielęgnacyjnych i kropli do oczu znajdziemy również szeroki wybór tanich akcesoriów do soczewek. Są to produkty dostarczane przez sprawdzonych producentów, wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Rodzaje akcesoriów do soczewek kontaktowych

Nasz asortyment obejmuje akcesoria przystosowane nie tylko do najpopularniejszych soczewek miękkich, ale również do znacznie rzadziej stosowanych soczewek twardych. Wśród nich znajdują się pojemniczki do przechowywania soczewek - zarówno tradycyjne, jak i bardziej nietypowe, w różnych kształtach i kolorach. W sprzedaży posiadamy także specjalne przyssawki do zakładania i zdejmowania soczewek, które przydadzą się początkującym użytkownikom szkieł kontaktowych i nie tylko. Polecamy również zestawy podróżne, które ułatwiają bezpieczne przechowywanie soczewek i zachowanie zasad higieny, kiedy znajdujemy się poza domem. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą akcesoriów do szkieł kontaktowych.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą