Krople i akcesoria – Akcesoria do soczewek twardych

Noszenie twardych soczewek kontaktowych wiąże się z koniecznością stosowania specjalnie do tego przystosowanych preparatów czyszczących i akcesoriów do przechowywania. Dzięki nim nasze twarde soczewki będą skutecznie oczyszczone i nie narazimy ich na zniszczenie, a więc posłużą nam przez długi czas.

Obecnie zdecydowanie najpopularniejsze są miękkie soczewki kontaktowe. Jednak przy bardziej skomplikowanych wadach wzroku, czasami wykorzystuje się jeszcze soczewki twarde. W sklepie internetowym soczewki365.pl nie zapomnieliśmy o użytkownikach tego typu szkieł kontaktowych. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów do twardych soczewek od sprawdzonych producentów i w przystępnych cenach.

Rodzaje akcesoriów do twardych soczewek kontaktowych

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości akcesoria do twardych soczewek kontaktowych. Wśród nich są płyny do czyszczenia i dezynfekcji, których skład został specjalnie przystosowany do soczewek twardych. Oprócz tego oferujemy pojemniczki do przechowywania twardych soczewek, które zapewnią im higieniczne warunki i uchronią je przed uszkodzeniem. W sprzedaży posiadamy także specjalne przyssawki do zakładania i zdejmowania twardych soczewek, które przydadzą się zarówno początkującym, jak i bardziej doświadczonym użytkownikom. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą akcesoriów do twardych szkieł kontaktowych.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą