Filtruj według

Cena
43 144
Producent
więcej... mniej

Soczewki miesięczne SofLens

Marka SofLens została wprowadzona na rynek przez jednego z największych producentów soczewek kontaktowych – firmę Bausch&Lomb. Przedsiębiorstwo zajmuje się także produkcją artykułów pielęgnacyjnych do soczewek, soczewek wewnątrzgałkowych oraz wysokospecjalistycznych narzędzi do chirurgii oka.

Firma wprowadziła na rynek trzy marki kontaktologiczne: PureVision, SofLens oraz Biotrue. Dwie pierwsze z nich posiadają w swoim asortymencie soczewki miesięczne, obecne najpopularniejsze wśród użytkowników szkieł kontaktowych. Miesięczne soczewki SofLens są jednymi z najchętniej kupowanych produktów wśród pacjentów.

Soczewki miesięczne SofLens od Bausch&Lomb

Wszystkie szkła tej marki wykonane są z materiału hydrożelowego, starszego od silikonowego hydrożelu, ale chwalonego przez wiele grup klientów. Tworzywo to cechuje się wyjątkowo wysokim uwodnieniem, a także miękkością. W połączeniu z ultra-cienką powierzchnią szkieł, SofLens są niezwykle komfortowe w noszeniu i niemalże niewyczuwalne na oczach. Są sprawdzonym produktem, który od wielu lat cieszy się uznaniem wielu pacjentów oraz specjalistów. Mimo że w ostatnim czasie część osób zaczęła używać soczewek silikonowo-hydrożelowych, niemało jest wyznawców starych tradycji. W pewnych przypadkach także specjalista może wskazać hydrożel jako materiał, który jest odpowiedni dla danego pacjenta. Soczewki marki SofLens występują w wariancie sferycznym oraz torycznym (astygmatyzm).

Zalety soczewek miesięcznych SofLens

Soczewki przede wszystkim są ekonomicznym wyborem przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i komfortu noszenia. Są jednymi z najcieńszych soczewek miesięcznych na rynku, co odróżnia je od pozostałych produktów o 30-dniowym okresie wymiany. Wykazują wysoką tlenotransmisyjność, w związku z czym nie podrażniają oczu, ani nie powodują zaczerwienień. Są także odporne na przyleganie do ich powierzchni osadów białkowych i tłuszczowych. Sprawia to, że soczewki są tak samo bezpieczne i funkcjonalne zarówno pierwszego dnia noszenia, jak i 28. Ich kolejną zaletą jest także szeroka dostępność – jako że są jednymi z najpopularniejszych soczewek na rynku, nietrudno je znaleźć. SofLens dostępne są w kilku krzywiznach bazowych oraz w szerokim zakresie mocy.

Dla kogo soczewki miesięczne SofLens?

Szkła zostały stworzone z myślą o osobach borykających się z takimi wadami wzroku jak krótko- i dalekowzroczność oraz astygmatyzm. Dostępne są w szerokim zakresie parametrów, a w wersji sferycznej występują w dwóch wariantach: wysoko tlenoprzepuszczalnym i wysoko uwodnionym. Ze względu na miesięczny okres wymiany, a także niską cenę, dedykowane są głównie osobom noszącym kontakty na co dzień. SofLens są przeznaczone do użytku w trybie dziennym, co oznacza, że absolutnie nie można w nich zasypiać bądź nosić dłużej niż ok. 12 godzin. Soczewki nie są do tego przystosowane, a więc w przypadku ich przenoszenia nie będą spełniać swojej funkcji. Każde przenaszanie szkieł kontaktowych wiąże się również z ryzykiem infekcji oczu. Soczewki SofLens wymagają codziennej pielęgnacji, więc ich użytkownicy powinni być skrupulatni, jeśli chodzi o utrzymywanie higieny.

Wybór soczewek miesięcznych SofLens

Soflens 66 Toricsoczewki hydrożelowe korygujące astygmatyzm, przeznaczone do użytku w trybie dziennym. Cechują się stabilną rotacją oraz wysokim uwodnieniem – aż w 66%.

Soflens59soczewki hydrożelowe sferyczne – przeznaczone dla krótko- oraz dalekowidzów. Są wysoko uwodnione oraz ultra-cienkie, co znacznie zwiększa komfort użytkowania.

SOFLENS 38soczewki hydrożelowe sferyczne, korygujące krótko- i dalekowzroczność. Są mniej uwodnione niż SofLens59, ale bardziej tlenoprzepuszczalne. Występują w trzech krzywiznach bazowych.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą