Filtruj według

Cena
34 199
Producent
więcej... mniej

Soczewki miesięczne PureVision

Jedna z największych i najpopularniejszych firm na świecie zajmujących się produkcją artykułów kontaktologicznych, Bausch&Lomb, wprowadziła na rynek 3 rodziny soczewek. Dwie z nich, PureVision oraz SofLens, mają w swoim asortymencie szkła o miesięcznym okresie użytkowania.

PureVision to nowoczesne soczewki silikonowo-hydrożelowe, natomiast SofLens to ekonomiczne szkła hydrożelowe, starszej generacji. Produkty obu brandów znacznie się od siebie różnią, wobec czego istnieje nikłe prawdopodobieństwo, że pacjentowi przypasują jedne i drugie. Firma Bausch&Lomb kieruje się przy procesie produkcji w szczególności bezpieczeństwem pacjenta.

Soczewki kontaktowe miesięczne PureVision

Czymś, co wyróżnia soczewki PureVision spośród wielu grup podobnych do siebie produktów, jest ich nowoczesność i użycie najbardziej rewolucyjnych rozwiązań. Niewiele soczewek miesięcznych przeznaczonych jest jednocześnie do użytku w różnych trybach: dziennym, elastycznym oraz przedłużonym. W przypadku PureVision to soczewki dostosowują się do potrzeb pacjenta, a nie pacjent do soczewek. Specjaliści często przepisują pacjentom szkła właśnie tej marki ze względu na ich wyjątkową łatwość dostosowywania się. Czymś co dodatkowo je wyróżnia, jest oferowana przez nie doskonała jakość widzenia. Soczewki wykonane są w optyce wysokiej rozdzielczości (HD), dlatego dają wyraźny obraz nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Zalety soczewek miesięcznych PureVision

Jako że soczewki wykonane są z najlepszych i najnowocześniejszych materiałów, są w 100% bezpieczne dla oczu pacjentów. Ich właściwości są tak wyjątkowe, że produkt został zakwalifikowany także do całodobowego stosowania, czyli do 30 dni i nocy nieprzerwanie. Oczywiście jest to uwarunkowane indywidualną sytuacją użytkownika soczewek – nie każdy może spać w szkłach. Zależy to od ilości wytwarzanych łez, ich jakości, kondycji oczu, wykonywanej pracy (długotrwałe spędzanie czasu przed ekranami będzie anty-argumentem). Kolejną zaletą soczewek PureVision jest zapewniany przez nie komfort noszenia. Szkła cechują się wysoką tlenotransmisyjnością, dzięki której oczy nie ulegają przesuszeniu. Dodatkowo soczewki posiadają cienką konstrukcję, zaokrąglone brzegi oraz zawarty w blistrze środek nawilżający.

Dla kogo soczewki miesięczne PureVision?

Szkła występują w różnych wariantach, głównie dzielą się ze względu na rodzaj korygowanej wady. Marka oferuje produkty dla krótkowidzów, dalekowidzów, astygmatyków oraz osób dotkniętych starczowzrocznością. Zwłaszcza dla pacjentów o sferycznych wadach wzroku PureVision oferuje szeroki wybór: PureVision BC 8.6, PureVision BC 8.3, PureVision2. Ze względu na materiał wykonania, konstrukcję oraz wysoką tlenotransmisyjność szkieł, sprawdzą się one u osób pracujących do późnych godzin nocnych. To również doskonała opcja dla pacjentów spędzających wiele czasu przed ekranami bądź kładących się spać o nieregularnych porach. Jako że soczewki wykorzystują optykę HD, będą dobrym rozwiązaniem dla kierowców. Redukują zjawisko olśnienia nawet w warunkach słabego oświetlenia (oślepianie przez reflektory samochodów z naprzeciwka).

Wybór soczewek miesięcznych PureVision

PureVision – silikonowo-hydrożelowe soczewki korygujące sferyczne wady wzroku: krótko- i dalekowzroczność. Dostępne w dwóch krzywiznach bazowych.

PureVision2 – silikonowo-hydrożelowe soczewki sferyczne. Zastosowano w nich optykę HD zapewniającą doskonałą jakoś widzenia nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych.

PureVision2® for astigmatism – soczewki wykonane z silikonowego hydrożelu. Korygują astygmatyzm i przeznaczone są do użytku w trybie dziennym, elastycznym bądź ciągłym. Zachowują odpowiednią rotację na oku.

PureVision2® for presbyopia – soczewki silikonowo-hydrożelowe przeznaczone dla osób cierpiących na starczowzroczność (prezbiopię). Wykazują wysoką tlenotransmisyjność oraz wygodę użytkowania ze względu na ultracienką konstrukcję oraz zaokrąglone krawędzie soczewki.

PureVision® Toric – soczewki silikonowo-hydrożelowe toryczne. Wykonane z materiału Betafilcon A – bardzo wysoko tlenoprzepuszczalnym. Dzięki temu soczewki można nosić również w trybie całodobowym (dzień i noc).

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą