Filtruj według

Cena
25 179
Producent
więcej... mniej

Soczewki miesięczne Air Optix

Amerykański producent soczewek, Alcon, zasłynął na światowym rynku wprowadzeniem wysoce innowacyjnych soczewek kontaktowych. Jego produkty cieszą się dziś olbrzymią popularnością nie tylko wśród pacjentów, lecz także specjalistów, którzy często sięgają po jego artykuły. Alcon to lider w przemyśle szeroko pojętej ochrony oczu, a na rynek kontaktologiczny wprowadził trzy rodziny soczewek. Dailies - szkła jednodniowe, Freshlook – soczewki kolorowe oraz Air Optix- soczewki miesięczne

, to marki, po które sięga się z przyjemnością. Wyróżniają się nie tylko zapewnianiem idealnej jakości widzenia, lecz także 100% bezpieczeństwem i ochroną wzroku. Alcon tworzy produkty, które nie dość, że poprawiają widzenie, przede wszystkim zapobiegają jego pogorszeniu oraz utracie.

Soczewki kontaktowe miesięczne Air Optix

Marka wprowadzona na rynek przez firmę Alcon wyróżnia się na tle innych soczewek miesięcznych innowacyjnością. Jej produkty są ultranowoczesne, zaawansowane technologicznie oraz wykonane z unikalnych materiałów. Dzięki szeregowi badań przeprowadzonych w międzynarodowych ośrodkach naukowych, udało się stworzyć produkty nie tylko bezpieczne, lecz również wygodne. To właśnie z tego powodu pacjenci tak często wybierają szkła Air Optix, które posiadają nieco lepsze właściwości niż inne soczewki miesięczne. Przepuszczają około 5 razy więcej tlenu niż hydrożelowe soczewki starej generacji. Materiał, z którego wykonane są szkła Air Optix, to silikonowy hydrożel, polecany i szeroko rekomendowany przez specjalistów. Soczewka wykonana z takiego materiału jest bardziej „oddychająca”, co zaś przekłada się na komfort noszenia.

Soczewki miesięczne Air Optix Aqua

Te soczewki kontaktowe zostały wyprodukowane z wysoce uwodnionego materiału. W połączeniu z wydatną tlenoprzepuszczalnością kontakty są tak wygodne (a co ważniejsze – bezpieczne), że nosząc je, można o nich zapomnieć. To, co dotychczas było możliwe jedynie w przypadku soczewek jednodniowych, dziś jest dostępne także w przypadku miesięcznych Air Optix Aqua. Szkła na bieżąco dostarczają dużą porcję tlenu do oczu pacjenta, jednocześnie stale je nawilżając. W ten sposób oczy pozostają zdrowe, lśniące i nieprzekrwione przez cały miesiąc użytkowania soczewek. Warto dodać, że te zaś nie ulegają przesuszeniu nawet w trudnych i wymagających warunkach otoczenia.

Dla kogo soczewki miesięczne Air Optix?

Ze względu na wyjątkowe właściwości wszystkich soczewek tej marki, specjaliści polecają je większości pacjentów. Wśród produktów Air Optix znajdziemy szkła sferyczne dla krótko- i dalekowidzów, toryczne dla astygmatyków oraz progresywne dla prezbiopów. Wysoka tlenoprzepuszczalność, a także wykorzystanie technologii SmartShield umożliwia noszenie szkieł wszystkim osobom, nawet tym dotychczas niechętnym soczewkom. W konstrukcji kontaktów Air Optix zastosowano dodatkową warstwę nawilżającą, która chroni soczewkę przed przesuszaniem. To umożliwia noszenie ich nawet dłużej niż 12 h dziennie, a okazjonalnie także do 6 nocy stosowania. Marka posiada w swoim asortymencie dodatkowo soczewki przeznaczone do użytku w trybie całodobowym – do 30 dni i nocy bez zdejmowania. To doskonałe rozwiązanie dla pacjentów wyjeżdżających latem np. pod namiot bądź pracujących o nieregularnych godzinach.

Wybór soczewek miesięcznych Air Optix

Air Optix® Aqua – soczewki silikonowo-hydrożelowe sferyczne, korygujące krótko- i dalekowzroczność. Charakteryzują się oprócz wysokiej tlenoprzepuszczalności również intensywnym nawilżeniem.

Air Optix® For Astigmatism – soczewki silikonowo-hydrożelowe toryczne, korygujące astygmatyzm. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym bądź przedłużonym do 6 nocy stosowania.

Air Optix® Aqua Night&Day – soczewki wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, korygujące sferyczne wady wzroku tj. krótko- i dalekowzroczność. Posiadają unikalne właściwości, które umożliwiają noszenie szkieł w trybie całodobowym – do 30 dni i nocy bez zdejmowania.

Air Optix® Plus HydraGlyde® - unowocześniona i ulepszona wersja soczewek Air Optix Aqua. Została wzbogacona o dodatkowy składnik nawilżający. Szkła przeznaczone są w szczególności dla pacjentów pracujących przed ekranami.

Air Optix® Colors – pierwsze na świecie wysoko tleno-przepuszczalne soczewki kolorowe. Wykonane z silikonowego hydrożelu, korygujące sferyczne wady wzroku.

Air Optix® Multifocal – soczewki silikonowo-hydrożelowe przeznaczone do korekcji starczowzroczności.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą