Filtruj według

Cena
25 179
Producent
więcej... mniej

Soczewki miesięczne Alcon (Ciba Vision)

Firma Alcon została założona w 1945 roku w Teksasie. Dziś jest globalnym liderem na rynku kontaktologii i ochrony oczu. Ciba Vision, niegdyś oddzielne przedsiębiorstwo, obecnie działa wraz z Alconem pod jego szyldem, jako jedna firma. Producent wprowadził na światowy rynek jedne z najpopularniejszych na tę chwilę marek soczewek kontaktowych: Air Optix, FreshLook oraz Dailies. Dwie pierwsze to szkła o miesięcznym okresie wymiany. Różnią się jednak między sobą w znaczny sposób, wytworzone są z innych materiałów oraz przeznaczone dla innych grup pacjentów.

Nie można jednak zaprzeczyć, że Air Optix oraz FreshLook to soczewki o doskonałych właściwościach, rekomendowane przez pacjentów oraz specjalistów.

Soczewki kontaktowe miesięczne Alcon

Marka Air Optix posiada w swoim asortymencie szkła korygujące krótko- i dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię (starczowzroczność). Wszystkie soczewki wykonane są z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego przy użyciu technologicznych innowacji zwiększających komfort użytkowania soczewek. Natomiast marka FreshLook to rodzina szkieł miesięcznych kolorowych, korygujących wyłącznie sferyczne wady wzroku: krótkowzroczność i dalekowzroczność. Wśród produktów Air Optix również znajdziemy soczewki kolorowe – ultranowoczesne silikonowo hydrożelowe Air Optix Colors. To, co odróżnia je od pozostałych szkieł kolorowych, to wysoka tlenoprzepuszczalność. Sprawia ona, że szkła będą niewyczuwalne na oku nawet dla osób, które dotychczas nie nosiły soczewek. To ogromne udogodnienie jeśli chodzi o kontakty w wersji plano (0.00 D), bo ich użytkownicy zwykle po raz pierwszy stykają się z soczewkami.

Zalety soczewek kontaktowych miesięcznych Alcon

Soczewki Air Optix oraz FreshLook są niezmiernie popularnymi markami na rynku kontaktologicznym. Cechuje je przede wszystkim uniwersalność, a także szeroki wybór produktów. W rodzinie FreshLook znajdziemy zarówno szkła całkowicie zmieniające kolor oczu, jak i te tylko je podkreślające. Marka oferuje szeroki wybór kolorów soczewek, które na dodatek wyglądają bardzo naturalnie dzięki zastosowaniu metody barwienia 3 w 1. Air Optix to zaś nowoczesność w każdym calu – szkła są bez wątpienia jednymi z najbardziej innowacyjnych na świecie. W szerokiej gamie produktów znajdziemy m.in. soczewki Air Optix Night&Day przeznaczone do użytku w trybie całodobowym, bez zdejmowania. To jeden z najbardziej renomowanych produktów tego typu, o znakomitych właściwościach, które umożliwiają taki rodzaj użytkowania szkieł.

Dla kogo soczewki miesięczne Alcon (Ciba Vision)

Firma Alcon stworzyła soczewki kontaktowe odpowiednie dla krótkowidzów, dalekowidzów, astygmatyków oraz osób zmagających się ze starczowzrocznością. Co ciekawe, oprócz tego dedykuje niektóre ze swoich produktów dla osób bez wady wzroku. Są to soczewki FreshLook, które występują nie tylko w wersji korekcyjnej, lecz również w plano (0.00 D). Wszystkie szkła Air Optix wykonane są z materiału silikonowo-hydrożelowego, wysoko tlenoprzepuszczalnego. Świetnie sprawdzą się u osób spędzających dużo czasu przed ekranami, bądź pracującym do późnych godzin nocnych. Liczne badania udowodniły, że nawet pod koniec dnia soczewka Air Optix nadal nie jest wyczuwalna na oku. Dodatkowo Air Optix Aqua zostały wyposażone w warstwę SmartShield chroniącą soczewki przed osadzaniem się na nich białek, tłuszczów i bakterii.

Wybór soczewek miesięcznych Alcon

Air Optix:

Air Optix® For Astigmatism – silikonowo-hydrożelowe soczewki korygujące astygmatyzm. Przeznaczone do użytku dziennego bądź przedłużonego (do 6 dni i nocy).

Air Optix® Aqua – soczewki sferyczne wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego. Wysoko uwodnione i tlenoprzepuszczalne.

Air Optix® Aqua Night&Day – soczewki korygujące krótko- i dalekowzroczność przeznaczone do użytku w trybie całodobowym przez 30 dni i nocy.

Air Optix® Plus HydraGlyde – nowsza wersja soczewek Air Optix Aqua. Przyciągają i utrzymują wilgoć na powierzchni szkieł przez cały dzień.

Air Optix® Colors – innowacyjne silikonowo-hydrożelowe soczewki kolorowe dostępne w wersji z korekcją oraz bez korekcji.

Air Optix® Multifocal – soczewki silikonowo-hydrożelowe przeznaczone dla osób dotkniętych starczowzrocznością. Umożliwiają wyraźne i płynne widzenie z bliży i z dali.

FreshLook:

FreshLook ColorBlends – hydrożelowe soczewki kolorowe korygujące sferyczne wady wzroku. Dostępne także w wersji plano (0.00 D). Zmieniają kolor oczu w naturalnie wyglądający odcień dzięki zastosowaniu technologii barwienia 3 w 1.

FreshLook® Colors – hydrożelowe, całkowicie bezpieczne soczewki kolorowe przeznaczone dla krótkowidzów, dalekowidzów, a także osób bez wady wzroku. Całkowicie zmieniają kolor tęczówki, zarówno jasnej, jak i ciemnej.

FreshLook® Dimensions – hydrożelowe soczewki kolorowe wzmacniające naturalny kolor tęczówki. Przeznaczone posiadaczy bardzo jasnych oczu.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą