Filtruj według

Cena
72 73
Producent
więcej... mniej

Soczewki kontaktowe miesięczne EYEYE Bioxy

Firma Barnaux Healthcare wypuściła na rynek markę EYEYE, pod szyldem której oferuje pacjentom produkty do pielęgnacji oczu. Tym co wyróżnia producenta spośród innych jest niezwykła dbałość o gwarancję wszystkich wyrobów. Firma nie używa w produkcji konserwantów, a także składników, których działania wcześniej starannie nie sprawdziła. Barnaux Healthcare oferuje jedynie biokompatybilne produkty o najwyższej jakości. Właśnie z tego powodu soczewki miesięczne EYEYE Bioxy zdobyły tak wielką popularność i rzesze zwolenników na całym świecie.

Powstały w oparciu o liczne badania prowadzone wspólnie z międzynarodowymi instytutami technologicznymi.

Soczewki miesięczne EYEYE Bioxy

To biokompatybilne soczewki kontaktowe przeznaczone do użytku w trybie dziennym przez miesiąc. Korygują takie wady wzroku jak krtkowzroczność, dalekowzroczność oraz astygmatyzm. Zapewniają użytkownikom naturalny komfort, który wynika z zastosowania wyłącznie hipoalergicznych materiałów z biokomponentami. Aby osiągnąć taki efekt, wyeliminowano wszelkie reakcje alergiczne, nadwrażliwość, a także inne skutki uboczne. W materiale, z którego wytworzono szkła, odtworzono naturalny składnik produkowany przez człowieka – mucynę. Materiał ten nazywa się BioxyGMA i posiada takie same właściwości jak film łzowy. Dzięki temu soczewki utrzymują stałą wilgoć przez cały dzień noszenia.

Zalety soczewek miesięcznych EYEYE Bioxy

Dzięki dodatkowej warstwie mucynowej soczewki EYEYE Bioxy chronią rogówkę przed wysuszeniem oraz zanieczyszczeniami. Niejonowany materiał, z którego wykonano szkła sprawia, że na ich powierzchni osadza się mniej bakterii, białek i tłuszczów. W połączeniu z cienką krawędzią kontaktów powoduje to idealny komfort użytkowania. Oczy nie są podrażnione, soczewka jest niewyczuwalna, a ewentualne reakcje alergiczne zostały wyeliminowane. Zaokrąglony profil zwężających się krawędzi soczewek nie obciąża nabłonka rogówki, a dodatkowo zwiększa dopływ tlenu do oka. Takie właściwości sprawiają, że pacjenci bez przeszkód mogą nosić soczewki przez cały dzień, nie odczuwając przy tym żadnych dolegliwości.

Dla kogo soczewki miesięczne EYEYE Bioxy?

Soczewki zostały wyprodukowane dla krótkowidzów, dalekowidzów oraz astygmatyków. Ze względu na biokompatybilność i wykonanie z hipoalergicznego materiału, są często używane przez alergików. Nadają się także dla osób o niesprzyjającym składzie filmu łzowego, gdyż posiadają właściwości odtwarzające mucynę - naturalny składnik nawilżający. Soczewki charakteryzują się dużą łatwością użytkowania oraz zapewnieniem idealnego komfortu. Z tego względu są dobrym wariantem na początku przygody ze szkłami kontaktowymi. Jednak jak wiadomo, wśród pacjentów nie ma jednoznacznej reguły i jedynie specjalista jest w stanie stwierdzić, które soczewki będą najodpowiedniejsze.

Wybór soczewek miesięcznych EYEYE Bioxy

Eyeye Bioxy – miesięczne biokompatybilne soczewki przeznaczone do użytku w trybie dziennym. Korygują krótko- i dalekowzroczność.

Eyeye Bioxy Toric – miesięczne soczewki toryczne przeznaczone do noszenia w trybie dziennym. Korygują astygmatyzm. Cechują się wysoką transmisją tlenu oraz wykonaniem z niejonowanego materiału.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą