Filtruj według

Cena
32 33
Producent
więcej... mniej

Soczewki kontaktowe miesięczne Horien

Miesięczne szkła kontaktowe cieszą się obecnie olbrzymią popularnością, a to za sprawą równowagi, którą zapewniają. Kupując taki rodzaj soczewek, zapewniamy sobie jednocześnie higieniczną korekcję wzroku oraz stosunkowo tanią. Ponadto, szkła nadają się nie tylko dla wieloletnich użytkowników, lecz także dla pacjentów, którzy dopiero chcą rozpocząć taką metodę korekcji.

Dziś soczewki miesięczne są niemalże tak samo wygodne i niewyczuwalne na oku jak szkła jednodniowe. Z tego powodu soczewki miesięczne marki Horien będą idealnym rozwiązaniem na początek przygody z kontaktami.

Są jednymi z najbardziej popularnych szkieł miesięcznych przeznaczonych do użytku w trybie dziennym.

Opis soczewek miesięcznych Horien

Soczewki miesięczne oferowane przez markę Horien nazywają się Horien Disposable i znajdują się w 3-sztukowych opakowaniach. Jeśli ktoś wcześniej nie miał styczności z kontaktami, taka a nie inna liczba soczewek w pudełku może go zdziwić. To jednak wbrew pozorom znakomite rozwiązanie pozwalające na bezproblemowy zakup soczewek o różnych parametrach na każde oko. Jeśli zatem korygujemy i jedno, i drugie oko, powinniśmy zakupić dwa opakowania soczewek Horien. Szkła oferowane przez markę korygują krótkowzroczność i dalekowzroczność, czyli sferyczne wady wzroku. Przeznaczone są do użytku jedynie w trybie dziennym, przez 30 dni. Indywidualna sytuacja pacjenta weryfikuje, ile godzin dziennie może je mieć na oczach – decyduje o tym wyłącznie specjalista.

Zalety soczewek miesięcznych Horien

Soczewki, które proponuje firma Horien są wykonane z hydrożelu, co sprawia, że są ultra-cienkie i niewyczuwalne na oku. Charakteryzują się wysokim uwodnieniem, dlatego nie podrażniają oczu, które zwykle odczuwają dyskomfort wtedy, kiedy są wysuszone. Horien w produkcji swoich soczewek zastosowała zaawansowaną technologię odlewu Spun-Cast, co sprawia, że szkła idealnie dopasowują się do oczu pacjenta. Idealny kształt oraz gładka powierzchnia soczewek wpływają na niezwykły komfort ich użytkowania. Horien Disposable zapewniają wysoką higienę, gdyż ze względu na swoją konstrukcję w naturalny sposób niwelują powstawanie osadów na powierzchni soczewki. To zaś sprawia, że jeśli pacjent prawidłowo dba i pielęgnuje kontakty, do jego oczu nie wda się żadna infekcja.

Dla kogo soczewki miesięczne Horien?

Horien Disposable to soczewki przeznaczone dla krótkowidzów oraz dalekowidzów. Sprawdzą się u osób, które chcą korzystać z tej metody korekcji wzroku codziennie, a nie jedynie okazjonalnie. Należy pamiętać, że okres trzydziestu dni zaczyna się odliczać od momentu otwarcia blistra, bez związku z tym ile razy założyło się soczewki. Z tego powodu, jeśli ktoś w ciągu miesiąca zamierza nawet tylko raz założyć szkła, w kolejnym miesiącu mimo wszystko nie może już z nich skorzystać. Horien Disposable są soczewkami idealnymi dla początkujących użytkowników z kilku powodów. Przede wszystkim wykonane są z materiału hydrożelowego, wysoko uwodnionego, cienkiego i perfekcyjnie dopasowującego się do kształtu oczu. Ponadto zabarwione są na kolor jasnoniebieski, co ułatwia ich aplikację oraz czyszczenie w płynie pielęgnacyjnym. Soczewka jest doskonale widoczna, a jednocześnie nie zmienia koloru oczu.

Wybór soczewek kontaktowych miesięcznych Horien

Horien Disposable – hydrożelowe miesięczne soczewki korygujące krótko- i dalekowzroczność. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym. Ultra-cienkie i wysoko uwodnione.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą