Filtruj według

Cena
9 144
Producent
więcej... mniej

Soczewki kontaktowe miesięczne – promocja

Wszystkie produkty, które oferuje nasz sklep, są wyłącznie oryginalne i pochodzą od najlepszych na świecie producentów. Nasz asortyment jest bardzo szeroki i niemalże każdy pacjent znajdzie tu artykuł, którego szuka. Mamy dostępne soczewki kontaktowe jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne, roczne oraz całodobowe, sferyczne, toryczne, progresywne i kolorowe. Umożliwiamy klientom zakup szkieł na specjalne zamówienie, w szczególnych, nietypowych parametrach. Posiadamy w magazynach soczewki z korekcją, jak i w wersji plano (0.00D) – kosmetyczne lub opatrunkowe. Ponadto można znaleźć u nas wszelkie akcesoria związane z kontaktologią, płyny pielęgnacyjne i krople nawilżające. Jako że nasz wybór produktów jest tak szeroki, zawsze część artykułów obejmujemy specjalnymi, promocyjnymi cenami.

Jak działają promocje w sklepie soczewki365.pl?

Nasz sklep stale aktualizuje ofertę – nie tylko poszerzając ją o wszelkie nowości i wycofując nieprodukowane już soczewki i płyny. Z miesiąca na miesiąc, z tygodnia na tydzień, a czasem nawet z dnia na dzień wprowadzamy nowe promocje. Czasem jest to okresowa zniżka na wybrane produkty, czasem rabat przysługujący na określony czas, zdarza się również, że oferujemy darmową dostawę. Oprócz tego w naszym e-sklepie zawsze można wejść w zakładkę wyprzedaż i tam znaleźć produkty z bardzo dużą zniżką. Należy jednak mieć na uwadze, że wyprzedawane artykuły często nie występują już we wszystkich parametrach bądź są dostępne ze skróconą datą ważności. Nigdy jednak nie sprzedajemy towaru przeterminowanego bądź uszkodzonego, o czym także należy pamiętać.

Promocje na soczewki miesięczne

Soczewki miesięczne cieszą się w naszym sklepie wyjątkowo dużą popularnością. Z tego względu to właśnie ten rodzaj produktu najczęściej obejmujemy promocją. Aby znaleźć soczewki na trzydzieści dni w obniżonej cenie można zajrzeć tutaj i sprawdzić aktualną ofertę. Warto jednak stale śledzić główną stronę i banery, które na bieżąco informują o najnowszych promocjach. Często może być tak, że określony rabat będzie działał przez kod promocyjny lub np. przy zakupie danego akcesorium. Są to między innymi takie promocje jak dwa opakowania soczewek miesięcznych w cenie jednego, czy też -10% na wszystkie produkty. Oprócz tego zachęcamy do śledzenia naszej strony na facebooku, gdzie pojawiają się specjalne oferty i zniżki dla naszych fanów. Chcesz znaleźć ciekawą promocję na soczewki miesięczne? Po prostu bądź na bieżąco!

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą