Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
  • Obniżka
Aqua Comfort Horien 15 ml
  • Aqua Comfort Horien 15 ml
KROPLE I AKCESORIA

Horien Aqua Comfort 15 ml

12,99 zł
16,99 zł
Zniżka 4,00 zł

(8,66 zł / 10 ml)

Horien

1 szt.

do 24 godzin

Ilość
w magazynie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Horien Aqua Comfort 15 ml

Nawilżające krople do oczu Aqua Comfort Horien.

Jeżeli pracujemy w pomieszczeniach zadymionych lub klimatyzowanych, narażamy nasze oczy na podrażnienia i przesuszenie. Dlatego firma Horien stworzyła unikatowe krople Aqua Comfort Horien, które mogą być również bez przeszkód stosowane przez użytkowników miękkich soczewek kontaktowych.

Krople Aqua Comfort Horien eliminują uczucie suchości, likwidują podrażnienia i zaczerwienienia oraz silnie nawilżają oczu. Zawarty w kroplach hialuranian sodu, który jest naturalnym składnikiem ludzkich łez odpowiednio nawilża oczy pozostawiając długotrwałe uczucie nawilżenia.

Krople Aqua Comfort Horien są również dobrym rozwiązaniem dla zmęczonych oczu. Osoby pracujące długotrwale przed ekranem komputerowym lub prowadzące pojazdy mechaniczne mogą pozbyć się nieprzyjemnego pieczenia oraz suchości stosując krople Aqua Comfort Horien.

Jeszcze nikt nie dodał opinii dla tego produktu.

Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Napisz swoją opinię

Horien Aqua Comfort 15 ml

Nawilżające krople do oczu Aqua Comfort Horien.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych