Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
Systane

Systane Hydration 10 ml

34,99 zł

Alcon

do 24 godzin

Ilość
w magazynie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Krople do oczu Systane Hydration 10 ml

Nawilżające krople do oczu firmy Alcon do stosowania przy zespole suchego oka.

Co wyróżnia krople Systane Hydration?

Krople do oczu Systane Hydration to odpowiedź firmy Alcon na potrzeby osób z zespołem suchego oka - stanem chorobowym polegającym na zaburzeniach filmu łzowego (wydzielana jest za mała ilość łez lub mają one nieprawidłowy skład). Objawy to m.in. pieczenie, szczypanie, kłucie oczu oraz nieprzyjemne uczucie ciała obcego. Używanie kropli Systane Hydration pomaga odpowiednio nawilżyć gałkę oczną, dzięki czemu objawy ustępują i możemy odczuć ulgę na długi czas. 

Systane Hydration za sprawą formuły HP Guar + Aniony Boranowe wzbogaconej w hialuronian sodu są najbardziej zaawansowanymi kroplami do oczu z rodziny Systane. Kwas hialuronowy występuje w naturalnych łzach i pomaga utrzymać nawilżenie na odpowiednim poziomie. Krople działają w ten sposób, że na powierzchni oka tworzą “żelowy opatrunek”, który pomaga regenerować tkanki oka i ograniczyć parowanie łez.

Krople Systane Hydration mogą być stosowane z soczewkami kontaktowymi. Przed użyciem należy potrząsnąć buteleczką, a następnie zaaplikować 1-2 krople i kilkakrotnie zamrugać. Przydatność do użycia wynosi 3 miesiące od momentu otwarcia opakowania.

Dla kogo?

  • dla osób z zespołem suchego oka, które chcą cieszyć się komfortem w każdej sytuacji
  • dla osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach lub pracujących dużo przy komputerze
  • dla użytkowników soczewek kontaktowych
Zuza

Super!

Firmę Alcon kojarzyłam tylko z soczewek Air optix, tym razem sięgnęłam też po ich krople i jestem zachwycona, bardzo fajnie nawilżają oko

Agnieszka

Polecam

Produkt jak najbardziej zgodny z opisem

Marek

Hydration

Bardzo dobre krople, najlepsze na rynku

Napisz swoją opinię

Systane Hydration 10 ml

Nawilżające krople do oczu firmy Alcon do stosowania przy zespole suchego oka.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych