Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Nowe soczewki jednodniowe - evO2lution one day premium

Kategoria: soczewki kontaktowe

evO2lution one day premium to zupełnie nowe soczewki jednodniowe z technologią SmartTouch™, która zrewolucjonizowała zakładanie szkieł kontaktowych. Jakie mają właściwości i co jeszcze wyróżnia je na tle innych soczewek?


Nowe soczewki w rodzinie evO2lution

Soczewki kontaktowe i płyny evO2lution cieszą się dobrą opinią wśród klientów naszego sklepu internetowego. Niedawno oferta marki poszerzyła się o miesięczne soczewki toryczne i multifokalne, o czym informowaliśmy już na naszym blogu. Teraz przyszedł czas na jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe klasy premium, które wyróżniają się świetnymi właściwościami oraz zastosowaniem nowoczesnej technologii SmartTouch™, która ułatwia życie użytkownikom szkieł kontaktowych. Nie mamy wątpliwości, że evO2lution one day premium to obecnie jedne z najlepszych soczewek dostępnych na polskim rynku.


Czym jest technologia SmartTouch™?

Tym, co wyróżnia soczewki evO2lution one day premium jest przede wszystkim SmartTouch™ - innowacyjne rozwiązanie oparte na specjalnie zaprojektowanym blistrze. Posiada on strefę stabilizującą (Smart Zone), która utrzymuje soczewki we właściwej pozycji, a więc po otwarciu soczewka zawsze będzie ustawiona wewnętrzną stroną do dołu. Jakie są z tego korzyści?

  • Po pierwsze: wyciągnięcie soczewki jest dużo szybsze i łatwiejsze - po zerwaniu folii z blistra wystarczy delikatnie “uszczypnąć” soczewkę dwoma palcami i ułożyć ją na palcu wskazującym.
  • Po drugie: kiedy umieszczamy soczewkę na palcu, mamy pewność, że nie jest wywinięta na drugą stronę i możemy od razu ją założyć. Nie tracimy zatem czasu na sprawdzanie, czy soczewka znajduje się na prawej czy lewej stronie.
  • I w końcu po trzecie: podczas wyciągania soczewki z blistra i jej zakładania na oko nie musimy dotykać jej wewnętrznej powierzchni. Tym samym ograniczamy ryzyko przedostania się do oczu niebezpiecznych bakterii i zanieczyszczeń. 

Technologia SmartTouch™ sprawia zatem, że zakładanie soczewek stało się szybsze, łatwiejsze i bardziej higieniczne niż kiedykolwiek.


Właściwości soczewek evO2lution one day premium

evO2lution one day premium to nie tylko innowacyjny blister, lecz także doskonale zbalansowane właściwości soczewek, które pozwalają na bezproblemowe noszenie. Materiał Midafilcon A stanowi połączenie wysokiej przepuszczalności tlenu (91 Dk/t) z bardzo dobrym uwodnieniem (56%). Dzięki temu uzyskano bardzo miękkie, ale jednocześnie "oddychające" soczewki, które zapewniają wygodę przez cały dzień. Ponadto technologia obróbki powierzchni NanoGloss™ Pro pozwoliła znacząco zmniejszyć współczynnik tarcia, a unikalny profil brzegowy soczewki zapewnia jednolity komfort niezależnie od mocy. Kolejnym atutem soczewek evO2lution one day premium jest filtr UV, który pomaga ochronić nasz wzrok przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym (zatrzymuje 84% promieni UVA i 96% promieni UVB).


Korekcja krótkowzroczności soczewkami evO2lution one day premium

Według danych WHO mamy do czynienia ze światową epidemią krótkowzroczności, a do  2050 roku z tą wadą będzie zmagać się ponad połowa ludzkości. Niekontrolowana krótkowzroczność może prowadzić do nieodwracalnych zmian klinicznych powodujących trwałe uszkodzenie widzenia po 60. roku życia. Dlatego trzeba regularnie badać wzrok i korzystać z zaleconej przez specjalistę metody korekcji. Soczewki jednodniowe evO2lution one day premium powstały właśnie z myślą o krótkowidzach. Dostępne są w zakresie mocy od -0,25 D do -10,00 D, a więc nawet osoby z większą wadą będą mogły ich używać i cieszyć się doskonałą ostrością obrazu oraz komfortem.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych