Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
47 52
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej

Soczewki Frequency

CooperVision jest trzecim w Europie i Ameryce Północnej największym producentem soczewek kontaktowych oraz największym soczewek torycznych. Firma wprowadziła na rynek kilka rodzin szkieł kontaktowych, które łączą niezwykłą jakość z dość dużą popularnością.

 Więcej

Soczewki kontaktowe Frequency

To produkty innowacyjne, nowoczesne, w których zastosowano najnowsze unikatowe technologie. Zwłaszcza soczewki toryczne zasługują na szczególną uwagę, gdyż każdy astygmatyk doskonale zna produkty CooperVision. Producent stawia na duże zróżnicowanie poszczególnych gam soczewek, tak, aby każdy pacjent mógł znaleźć coś dla siebie i poczuć się usatysfakcjonowany.

Charakterystyka szkieł

To soczewki hydrożelowe miesięczne asferyczne noszone w trybie dziennym. Ze względu na swoją konstrukcję charakteryzują się gwarancją lepszej ostrości niż w soczewkach sferycznych. Szczególnie zauważalne jest to w ciemnych otoczeniach o małych kontrastach. To wszystko za sprawą redukcji aberracji sferycznej i w efekcie jednakowej mocy na całej powierzchni soczewki. Szkła sferyczne mają ten mankament, że idealną ostrość obrazu zapewniają jedynie w centrum. W obszarach peryferyjnych obraz ulega lekkiemu zniekształceniu i przez to widzimy gorzej. Ponadto soczewki asferyczne lepiej ogniskują promienie świetlne – to dlatego sprawdzają się w warunkach słabego oświetlenia.

Zalety soczewek

Otrzymanie lepszej ostrości obrazu dzięki noszeniu soczewek Frequency jest z pewnością ich największą zaletą. Soczewki sferyczne mają taką konstrukcję, która nie pozwala na idealne widzenie. W obszarach peryferyjnych obszar może być lekko zniekształcony, a my cały czas mamy świadomość tego, że nosimy soczewki. Konstrukcja asferyczna powoduje, że szkła kontaktowe są optymalnie dopasowane do naszych oczu. Ponadto w razie przesunięcia się soczewki na oku obraz nie ulegnie pogorszeniu – nie zauważymy nawet, że soczewka się przesunęła.

Dla kogo?

Ze względu na to, iż soczewki asferyczne ogniskują promienie świetle w jednym punkcie, nadają się dla osób z niewielkim astygmatyzmem oraz wczesną prezbiopią. Przede wszystkim zaś korygują krótko- i dalekowzroczność. Ze wzlędu na lepszą ostrość widzenia, polecane są w szczególności kierowcom, którzy nierzadko podróżują po zmroku. Dzięki lepszej ostrości obrazu w otoczeniu o małych kontrastach unikniemy przypadkowej stłuczki spowodowanej słabą widocznością przedmiotów czy zwierząt na drodze. Miesięczny tryb wymiany to zaś opcja dla osób ceniących równowagę pomiędzy ceną, a komfortem użytkowania.

Wybór soczewek kontaktowych Frequency

Frequency 55 aspheric – soczewki hydrożelowe miesięczne o konstrukcji asferycznej. Lepiej ogniskują promienie świetlne aniżeli soczewki sferyczne, co gwarantuje otrzymanie ostrzejszego obrazu.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych