Filtruj według

Cena
34 165
Producent
więcej... mniej

Soczewki miesięczne Bausch&Lomb

Firma Bausch&Lomb jest pionierem na świecie w zakresie dostarczania produktów okulistycznych. Pierwsze miękkie soczewki kontaktowe wprowadziła na rynek już w 1971 roku. Choć od tego czasu wiele się zmieniło, producent nadal pozostaje wierny swoim zasadom. Wykorzystując najnowsze technologie, wytwarza produkty nowej generacji, które służą poprawie widzenia milionom osób na całym świecie.

Na rynek kontaktologiczny firma wprowadziła trzy rodziny soczewek kontaktowych. Dwie z nich mają w swoim asortymencie najpopularniejsze obecnie soczewki miesięczne.

Soczewki kontaktowe Bausch&Lomb miesięczne

Marki wprowadzone na rynek przez firmę Bausch&Lomb oraz produkujące soczewki miesięczne to PureVision oraz SofLens. Co ciekawe, oba brandy są dość zróżnicowane między sobą i celują w inne grupy odbiorców. Jednocześnie dostępne są w wielu rodzajach – głównie podporządkowanych korygowanej wadzie wzroku. Produkty marek PureVision oraz SofLens dostosowane są do krótko- i dalekowidzów, astygmatyków oraz prezbiopów. Soczewki SofLens są starszej generacji, lecz nadal cieszą się niezwykłą popularnością, w szczególności ze względu na bardzo korzystne ceny. Marki PureVision oraz SofLens różnicuje także materiał wykonania produktów – PureVision wykorzystuje silikonowy hydrożel, SofLens – hydrożel. W efekcie bardzo rzadko zdarza się, że jedna i ta sama osoba może nosić zarówno produkty jednego, jak i drugiego brandu.

Zalety soczewek miesięcznych Bausch&Lomb

Główną zaletą szkieł jest ich różnorodność oraz szeroki wachlarz rozwiązań. Rodzina PureVision proponuje aż 6 produktów miesięcznych. Wszystkie z nich ze względu na doskonały materiał wykonania mogą być stosowane zarówno w trybie dziennym, jak i przedłużonym. Oznacza to, że w soczewkach można spać, oczywiście jedynie za przyzwoleniem okulisty lub optometrysty. W przypadku niektórych osób spanie w szkłach kontaktowych nigdy nie będzie możliwe, bez względu na właściwości materiału wykonania szkieł. Główną zaletą soczewek SofLens jest zaś ich ekonomiczność. Szkła sferyczne Soflens59 można kupić już od 35,99 zł w opakowaniu 6-sztukowym.

Dla kogo soczewki miesięczne Bausch&Lomb?

Dla innego pacjenta przeznaczone są soczewki PureVision, a dla innego SofLens. Produkty PureVision wykorzystują najnowocześniejsze technologie oraz wykonane są z silikonowego hydrożelu. Ze względu na ich bardzo wysoką tlenoprzepuszczalność można w nich spać nawet do 30 dni i nocy. Nadają się do noszenia w trybie dziennym, elastycznym oraz ciągłym, dlatego używają ich głównie osoby ceniące wygodę. PureVision dopasowują się do każdej sytuacji – są np. dedykowane kierowcom, gdyż niwelują rozpryski świetlne powstające poprzez reflektory innych pojazdów. Zaś hydrożelowe soczewki SofLens cechują się wysokim uwodnieniem, a także są jednymi z najcieńszych szkieł na świecie. Powoduje to u pacjenta odczucie, jak gdyby nie miał soczewek na oku.

Wybór soczewek miesięcznych Bausch&Lomb

PureVision® - soczewki silikonowo-hydrożelowe dostępne w dwóch krzywiznach bazowych. Wysoko tlenoprzepuszczalne. Niwelują efekt halo poprzez redukcję aberracji sferycznej. Z tego względu są świetnym rozwiązaniem dla kierowców.

PureVision2 – soczewki silikonowo-hydrożelowe przeznaczone do użytku w trybie dziennym, elastycznym oraz ciągłym (dzień i noc). Charakteryzują się optyką wysokiej rozdzielczości (HD), a więc umożliwiają wyraźne widzenie nawet w warunkach słabego oświetlenia.

PureVision2® for astigmatism - soczewki silikonowo-hydrożelowe korygujące astygmatyzm. Przeznaczone dla osób, dla których wyraźne widzenie w każdych warunkach jest sprawą pierwszorzędną. Sprawdzą się u kierowców oraz u osób pracujących przed ekranem komputera.

PureVision2® for presbyopia - nowoczesne soczewki silikonowo-hydrożelowe korygujące starczowzroczność. Zapewniają idealny komfort poprzez płynne przechodzenie z bliży do dali.

Soflens59® - jedne z najpopularniejszych soczewek hydrożelowych na świecie. Korygują krótko- i dalekowzroczność, są wysoko uwodnione oraz ultra-cienkie. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym.

SOFLENS 38® - soczewki hydrożelowe nisko uwodnione, lecz wysoko tlenoprzepuszczalne. Również charakteryzują się ultra-cienką powierzchnią.

Soflens® 66 Toric - hydrożelowe soczewki dla astygmatyków. Wykazują szczególną stabilność rotacji. Oferują także szeroki wybór parametrów.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą