Filtruj według

Cena
25 151
Producent
więcej... mniej

Soczewki miesięczne Biofinity

Firma CooperVision wprowadziła na rynek soczewki kontaktowe miesięczne Biofinity, aby zapewnić komfort oraz naturalne nawilżenie osobom z wadami wzroku. Produkty tej marki cechują się wysoką jakością wykonania, a także szeroką paletą wyboru. Soczewki miesięczne z rodziny Biofinity przeznaczone są dla osób o sferycznych wadach wzroku, a także dla astygmatyków oraz prezbiopów.

Znajdziemy także produkty odpowiednie dla pacjentów zmagających się z wysokimi wadami wzroku – od -20 D do +20 D. Miesięczny tryb wymiany szkieł gwarantuje zaś utrzymanie należytej higieny oraz korzystnej ceny produktów.

Soczewki Biofinity miesięczne

Przede wszystkim szkła tej marki występują jedynie w miesięcznym okresie wymiany. Znajdziemy je w wersji sferycznej, torycznej oraz multifokalnej, a także dla osób z wysokimi wadami wzroku. Wszystkie produkty przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym lub, w zależności od wyboru, całodobowym. W tym drugim wymiarze szkła użytkujemy do 29 nocy i 30 dni pod rząd bez zdejmowania. Oczywiście nie jest to żadnym wymogiem, zależy wyłącznie od oczekiwań pacjenta, a przede wszystkim – specjalisty. Jeśli okulista bądź optometrysta nie wyrazi zgody na noszenie soczewek Biofinity w trybie całodobowym, pozostaje nam noszenie ich w ciągu dnia.

Zalety soczewek kontaktowych miesięcznych Biofinity

Największą zaletą szkieł jest wykorzystanie nowatorskiej technologii Aquaform, dzięki której pozostają one nawilżone i komfortowe. Jest ona wykorzystywana jedynie przez firmę CooperVision – do produkcji soczewek marki Biofinity. Sprawia, że soczewka jest naturalnie zwilżana, miękka oraz wysoko tlenoprzepuszczalna. Szkła nie powinny być wyczuwalne na oku - stale zwilżany materiał poprawia komfort noszenia, a także minimalizuje gromadzenie się osadów. To właśnie dzięki unikalnemu materiałowi soczewki może ona być używana także w trybie całodobowym. Tylko szkła o najlepszych dla naszych oczu właściwościach są w ogóle zakwalifikowane do noszenia podczas snu. Należy jednak pamiętać, że spanie w szkłach tak czy inaczej spowoduje, że do rogówki będzie dochodziło mniej tlenu niż w przypadku spania bez szkieł.

Dla kogo soczewki miesięczne Biofinity?

Szkła przeznaczone są dla osób ceniących sobie wygodę, pragnących nie czuć soczewek na oku. Rekomendowane są dla wszystkich stałych użytkowników kontaktów – z pewnością lepiej się u nich sprawdzą niż wśród tych okazjonalnych. Soczewki przystosowane są do długiego noszenia w ciągu dnia, a także części bądź całej nocy. Będą dobrym rozwiązaniem dla osób o nieregularnym trybie życia, pracujących do późnych godzin nocnych czy też podróżników. W trakcie wyjazdów nie zawsze istnieje możliwość higienicznego zmienienia szkieł na nowe. W takim wypadku lepiej zdecydować się na soczewki całodobowe i przez określony czas ich nie zdejmować (po konsultacji ze specjalistą). Biofinity dedykowane są zarówno daleko- i krótkowidzom, jak i astygmatykom oraz prezbiopom.

Wybór soczewek miesięcznych Biofinity

Biofinity – soczewki miesięczne silikonowo-hydrożelowe korygujące krótko- i dalekowzroczność. Dzięki zastosowaniu w nich technologii Aquaform są naturalnie zwilżalne, co u użytkownika powoduje większy komfort noszenia.

Biofinity® XR – soczewki silikonowo-hydrożelowe przeznaczone dla krótko- oraz dalekowidzów o wysokich wadach wzroku. Dostępne są w parametrach od -20D do +15D. Wykonane są z tego samego materiału co soczewki Biofinity sferyczne.

Biofinity® Toric – soczewki silikonowo-hydrożelowe korygujące astygmatyzm. Charakteryzują się stabilną konstrukcją, miękkością oraz wysoką transmisją tlenu.

Biofinity® Multifocal – łatwo dopasowywalne soczewki silikonowo-hydrożelowe progresywne. Wykorzystują tę samą technologię, Aquaform, co inne soczewki z rodziny Biofinity. Daje to satysfakcjonujący dla użytkowników rezultat. Soczewki nadają się do noszenia w trybie przedłużonym do 29 nocy i 30 dni.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą