Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
 • -7,10 zł
 • FreshLook® Colors 2szt. Alcon
 • FreshLook® Colors 2szt. Alcon
Soczewki kolorowe

Soczewki miesięczne FreshLook Colors 2 szt.

69,99 zł
77,09 zł
Zniżka 7,10 zł

(36,31 zł / 1 szt)

Alcon

2 szt.

Kupując więcej oszczędzasz:

68,99 ?
68,49 ?
67,99 ?

od 3 do 7 dni roboczych

darmowa (szczegóły w regulaminie sklepu)

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Kolor    * Required
Moc
Kolor
Ilość
na zamówienie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe kolorowe Soczewki miesięczne FreshLook Colors 2 szt.

Jeżeli szukasz soczewek, które w naturalny sposób zmienią barwę Twojej tęczówki, to FreshLook Colors są właśnie dla Ciebie. Wygoda i bezpieczeństwo gwarantowane przez firmę Alcon.

Co wyróżnia soczewki FreshLook Colors?

FreshLook Colors to wysokiej jakości produkt od firmy Alcon. Są to wyjątkowe soczewki kontaktowe, które pozwalają nie tylko skorygować wadę wzroku, lecz także zmienić kolor oczu. Zostały wykonane z wysoce uwodnionego materiału Phemfilcon A (zawiera 55% wody). Dzięki temu zapewniają stałe nawilżenie i są odporne na wysychanie. Szkła przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym, a częstotliwość ich wymiany wynosi 30 dni. Wymagają pielęgnacji, która wygląda identycznie jak w przypadku innych soczewek wielorazowego użytku.

Soczewki kolorowe FreshLook Colors zapewniają nie tylko najwyższy poziom wygody, ale również całkowite bezpieczeństwo. Barwnik umieszczony jest we wnętrzu soczewki, dlatego w żaden sposób nie stanowi zagrożenia dla naszych oczu. Soczewki dostępne są w 6 naturalnie wyglądających kolorach: błękitnym, szafirowym, piwnym, zielonym, mglisto-szarym, a także fioletowym. Doskonale sprawdzą się zarówno u osób o jasnych, jak i ciemnych tęczówkach.

W naszym sklepie dostępne są również soczewki FreshLook Colors o zerowej mocy, przeznaczone jedynie do zmiany koloru oczu.

Zalety FreshLook Colors

 • wysoka jakość korekcji wzroku
 • niezwykła wygoda
 • 6 kolorów, dających naturalny efekt
 • wysoka zawartość procentowa wody
 • maksimum bezpieczeństwa 

Dla kogo?

 • dla osób, które cierpią na krótkowzroczność lub dalekowzroczność
 • dla osób, które lubią eksperymentować ze swoim wyglądem
 • dla użytkowników, oczekujących od soczewek najwyższej jakości

Pielęgnacja

Freshlook Colors to miesięczne soczewki kontaktowe. Wiąże się z tym konieczność ich codziennego czyszczenia w specjalnym do tego przeznaczonym preparacie. Jednym z nich jest dostępny w naszym sklepie wielofunkcyjny płyn evO2lution soft, który nadaje się do pielęgnacji wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

5 (32)

Super

Moje ulubione to szafirowe :)

kolorowe

Fioletowe dają genialny efekt

Napisz swoją opinię

Soczewki miesięczne FreshLook Colors 2 szt.

Jeżeli szukasz soczewek, które w naturalny sposób zmienią barwę Twojej tęczówki, to FreshLook Colors są właśnie dla Ciebie. Wygoda i bezpieczeństwo gwarantowane przez firmę Alcon.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych