Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
Soczewki kolorowe

Soczewki miesięczne FreshLook Dimensions 6 szt.

148,99 zł

(21,83 zł / 1 szt)

Alcon

6 szt.

Kupując więcej oszczędzasz:

147,99 ?
147,49 ?
146,99 ?

od 3 do 7 dni roboczych

darmowa (szczegóły w regulaminie sklepu)

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Kolor    * Required
Moc
Kolor
Ilość
na zamówienie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe kolorowe Soczewki miesięczne FreshLook Dimensions 6 szt.

Miesięczne kolorowe soczewki kontaktowe FreshLook Dimensions z materiału hydrożelowego. Wzmacniają naturalny kolor tęczówki, dając wyjątkowo naturalny efekt.

Co wyróżnia soczewki FreshLook Dimensions?

Firma Alcon stworzyła wyjątkowe soczewki kolorowe FreshLook Dimensions, które pozwalają wzmocnić naturalny kolor oczu, szczególnie osobom o jasnych tęczówkach. Dostępne są w 3 kolorach: lazurowym (carribean aqua), oceanicznym błękicie (pacific blue) oraz morskiej zieleni (sea green). Po aplikacji tych soczewek oczy wydają się większe, a spojrzenie głębsze. Jednocześnie efekt jest niezwykle naturalny, ponieważ soczewka jest półprzezroczysta i nie zakrywa całkowicie tęczówek.

FreshLook Dimensions to kolorowe soczewki miesięczne, które wymagają czyszczenia. Jednak nie jest to skomplikowane - pielęgnację przeprowadza się tak samo jak w przypadku innych bezbarwnych soczewek miesięcznych. Soczewki zapewniają maksymalny komfort, ponieważ zostały wyprodukowane w wysoko uwodnionego materiału hydrożelowego Phemfilcon A - zawiera on 55% wody. Są również całkowicie bezpieczne, ponieważ barwnik został umieszczony wewnątrz soczewki i nie ma bezpośredniego kontaktu z okiem. 

Soczewki te przeznaczone są nie tylko do zmiany koloru oczu, ale również korekcji wzroku (krótkowzroczności lub nadwzroczności). Osoby nieposiadające wady refrakcji mogą korzystać z soczewek FreshLook Dimensions o mocy 0,00 (plano), które dostępne są w naszym sklepie w opakowaniu 2 szt.

Zalety FreshLook Dimensions

  • wzmacniają kolor tęczówki
  • prezentują się bardzo naturalnie
  • zawierają dużą ilość wody
  • są bardzo wygodne podczas noszenia
  • gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa
  • dostępne są w 3 naturalnych kolorach

Dla kogo?

  • dla osób zmagających się z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością
  • dla osób, które chcą podkreślić kolor oczu, zachowując przy tym naturalny wygląd

Pielęgnacja

FreshLook Dimensions to soczewki o 30-dniowym trybie wymiany. Aby ich użytkowanie było bezpieczne i komfortowe, należy codziennie przeprowadzać ich pielęgnację. Polecamy do tego płyny wielofunkcyjne, takiej jak np. evO2lution soft.

5 (32)

Fresh look

Po założeniu bardzo udany efekt

niebieskie

Niebieskie wyglądają bardzo naturalnie, w ogóle nie widać że to soczewki

Napisz swoją opinię

Soczewki miesięczne FreshLook Dimensions 6 szt.

Miesięczne kolorowe soczewki kontaktowe FreshLook Dimensions z materiału hydrożelowego. Wzmacniają naturalny kolor tęczówki, dając wyjątkowo naturalny efekt.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych