Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
  • -2,10 zł
Akcesoria do soczewek twardych

Avizor GP Multi 240 ml

22,90 zł
25,00 zł
Zniżka 2,10 zł

Avizor

do 24 godzin

Ilość
w magazynie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Płyn do soczewek kontaktowych Avizor GP Multi 240 ml

Wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji twardych i gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych. Nowość w ofercie firmy Avizor.

Co wyróżnia płyn Avizor GP Multi?

Avizor GP Multi to zupełnie nowy preparat, który umożliwia utrzymanie odpowiedniej higieny sztywnych i gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych. Jest to płyn wielofunkcyjny (formuła all-in-one), który służy do czyszczenia, dezynfekcji, nawilżania i przechowywania soczewek. Nie ma więc konieczności kupowania dodatkowych środków - Avizor GP Multi pozwala na kompleksową pielęgnację.

Płyn skutecznie usuwa zabrudzenia dzięki działaniu aktywnego składnika o nazwie poloksamer. Ogranicza również ich ponowne osadzanie się na powierzchni soczewek. Preparat nie zawiera cząstek ściernych, które mogłyby uszkodzić szkła. Charakteryzuje się również świetnymi właściwościami nawilżającymi, co zawdzięcza dwóm składnikom - HPMC i PVP. Dzięki temu komfort użytkowania soczewek będzie znacznie wyższy.

W opakowaniu oprócz płynu znajduje się pojemnik do przechowywania soczewek. Z płynu można korzystać maksymalnie przez 3 miesiące od otwarcia butelki.

Zalety Avizor GP Multi

  • jest wielofunkcyjny
  • skutecznie czyści i dezynfekuje
  • znakomicie nawilża
Ramona

Polecam

Noszę twarde soczewki, płyn gp bardzo pomaga w utrzymaniu czystości

Napisz swoją opinię

Avizor GP Multi 240 ml

Wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji twardych i gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych. Nowość w ofercie firmy Avizor.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych