Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij


Drodzy Klienci,


W związku z obecną sytuacją i stanem zagrożenia epidemicznego informujemy, że sklep internetowy soczewki365.pl realizuje zamówienia bez przeszkód, ale z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Zgodnie z zaleceniami specjalistów zachęcamy do pozostania w domu i dokonywania zakupów online.

W trosce o Wasze zdrowie zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowego rozwiązania - od teraz wszystkie paczki przed wysyłką będą poddane ozonowaniu. Według badań ta metoda dezynfekcji jest skuteczniejsza od innych środków, a naukowcy z Instytutu Wirusologii w Chinach potwierdzili, że ozon pomaga również zwalczać nowego koronawirusa 2019-nCoV.

Informujemy również, że epidemia koronawirusa nie jest przeciwwskazaniem do noszenia soczewek kontaktowych - oczywiście pod warunkiem, że jesteśmy zdrowi. Światowej sławy specjaliści z dziedziny okulistyki są zgodni, że noszenie soczewek jest bezpieczną metodą korekcji wzroku nawet w obecnych okolicznościach. Konieczne jest jednak zwracanie jeszcze większej uwagi na higienę.

Przed założeniem lub zdjęciem soczewek należy dokładnie umyć ręce wodą i mydłem oraz wysuszyć je ręcznikiem papierowym. Soczewki jednodniowe pod koniec dnia trzeba zdjąć i wyrzucić, a te wielokrotnego użytku (np. dwutygodniowe i miesięczne) codziennie poddawać dezynfekcji za pomocą płynu do soczewek. Istotne jest również przechowywanie ich w przeznaczonym do tego pojemniczku wypełnionym płynem.

Szczegółowe zasady dotyczące czyszczenia i przechowywania soczewek znajdziecie jak zawsze w naszej Strefie Wiedzy.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych