Filtruj według

Cena
40 106
Producent
więcej... mniej

Soczewki dwutygodniowe Acuvue

Firma Johnson&Johnson oraz jej dział Vision Care Companies nie tylko produkuje soczewki kontaktowe, lecz także dba o zdrowie ich użytkowników. Z tego względu wszystkie produkty, które wyszły z ramienia firmy, charakteryzują się niebywałym komfortem użytkowania, a także 100% bezpieczeństwem. Koncern wprowadził na rynek rodzinę soczewek kontaktowych Acuvue, jedną z najpopularniejszych obecnie marek na rynku. Produkty wychodzące spod jej szyldu są nowoczesne i wykorzystują innowacyjne technologie. Wszystkie przestarzałe produkty zastępowane są stopniowo przez te unowocześnione i ulepszone wersje. Dziś dwutygodniowe soczewki Acuvue to jedne z najchętniej wybieranych soczewek kontaktowych korygujących wzrok.

Soczewki dwutygodniowe Johnson&Johnson

W rodzinie Acuvue znajdują się soczewki kontaktowe dwutygodniowe oraz jednodniowe (według podziału ze względu na czas noszenia). Jest to stosunkowo krótki okres użytkowania, co świadczy o tym, że firma na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo oraz komfort. Istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że w tym czasie, w przypadku prawidłowej pielęgnacji, na powierzchni soczewki osadzą się drobnoustroje. Dodatkowo szkła kontaktowe charakteryzują się tak wyjątkowymi właściwościami, że można ich używać również w trybie przedłużonym. Wtedy czas noszenia skraca się do tygodnia (7 dni, 6 nocy). Jest to duże udogodnienie dla osób pracujących do późnych godzin bądź prowadzących aktywny tryb życia. W przypadku niezdejmowania soczewek na noc, wystarczy odliczyć sobie ten dzień z planowych 14 dni (więcej przeczytasz o tym na blogu).

Dlaczego wybrać soczewki dwutygodniowe Acuvue?

Soczewki korygują daleko- i krótkowzroczność (sferyczne) oraz astygmatyzm (toryczne). Posiadają szeroką gamę parametrów, a 9 na 10 pacjentów jest zadowolonych z użytkowania produktów tej marki. Prawidłowe i łatwe dopasowanie jest nadzwyczaj ważne w przypadku soczewek torycznych, kiedy proces doboru jest nieco skomplikowany. I analogicznie - 9 na 10 pacjentów widzi dzięki Acuvue Oasys for Astigmatism stabilnie, a obraz jest wyraźny niezależnie od ruchów oczu i głowy. Marka posiada w swojej ofercie zarówno soczewki hydrożelowe, wysoko uwodnione, jak i silikonowo-hydrożelowe, wysoko tlenoprzepuszczalne. Dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi wada wzroku u niemal 99% pacjentów może zostać skorygowana.

Dla kogo soczewki dwutygodniowe Acuvue?

Soczewki dedykowane są osobom z wadami sferycznymi wzroku oraz z astygmatyzmem. Ze względu na ich unikalne właściwości doskonale sprawdzą się u osób pracujących przed ekranami komputera (w szczególności polecane są w tym przypadku soczewki Oasys). Nie oznacza to jednak wcale, że nadają się jedynie dla osób spędzających większość czasu w biurze. Wymagające warunki otoczenia, jak na przykład wiatr, również podrażniają nasze oczy i noszenie innych soczewek staje się wówczas sporym wyzwaniem. Firma Johnson&Johnson rozwiązuje te problemy swoją ofertą produktową. Z dwutygodniowych soczewek marki skorzystają ponadto osoby o nieregularnym trybie życia, które muszą „być na nogach” nawet w środku nocy.

Wybierz soczewki dwutygodniowe Johnson&Johnson

Acuvue 2 – dwutygodniowe hydrożelowe soczewki kontaktowe korygujące krótko- i dalekowzroczność. Charakteryzują się wysokim uwodnieniem oraz komfortem użytkowania.

Acuvue Oasys For Astigmatism - dwutygodniowe silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe korygujące astygmatyzm. Cechują się wysoką tlenoprzepuszczalnością oraz łatwym dopasowaniem i stabilnością rotacyjną.

Acuvue Oasys – dwutygodniowe silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe korygujące krótko- i dalekowzroczność. Są wysoko tlenoprzepuszczalne, więc przeznaczone są przede wszystkim dla osób spędzających dużo czasu przed ekranem komputera oraz urządzeń mobilnych.Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą