Filtruj według

Cena
60 106
Producent
więcej... mniej

Soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys

W ostatnim czasie soczewki dwutygodniowe zyskują coraz więcej zwolenników. Nie są tak drogie jak soczewki jednodniowe, a jednocześnie są bardziej higieniczne niż miesięczne. Standardowe opakowanie po 6 szt. wystarcza na 1,5 miesiąca użytkowania, co sprawia, że możemy z wyprzedzeniem rozplanować swoje wydatki (ile kosztują soczewki dwutygodniowe?). Ten rodzaj soczewek kontaktowych wymaga czyszczenia płynem pielęgnacyjnym. Mimo że specjaliści podczas wizyt pacjentów uczą poprawnej pielęgnacji szkieł, wielu użytkowników nie stosuje się do tych rad. To natomiast ma swoje konsekwencje w postaci szybszego zużywania się kontaktów. Na ich powierzchni osadzają się białka i lipidy, a czasem, niestety, również i bakterie i w efekcie dochodzi do infekcji oczu. Im zatem krótszy czas użytkowania szkieł, tym mniejsze ryzyko zakażenia.

Soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys

Wśród oferty dwutygodniowych soczewek kontaktowych prym wiedzie marka Acuvue wprowadzona na rynek przez firmę Johnson&Johnson. Wszystkie jej produkty wyposażone są w filtr UV, który blokuje ponad 98% promieniowania UVB i 85% promieniowania UVA. Nasze oczy codziennie narażone są na taki sam poziom promieniowania co skóra, jednak jego efekty są wyłącznie negatywne. Acuvue Oasys to produkt dostosowany do życia w dzisiejszych czasach. 60% pacjentów doświadcza wysiłku wzrokowego związanego z używaniem ekranów komputerów, telefonów, tabletów itd. Przez to mrugają 5 razy rzadziej, za to częściej występują niepełne mrugnięcia. To prowadzi do destabilizacji filmu łzowego i odczuwania dyskomfortu w związku z noszeniem soczewek. Pacjent zaczyna widzieć nieostro, jego oczy są zmęczone i suche.

Acuvue Oasys zapewnia komfort

Z największym problemem borykają się osoby pracujące przed ekranem komputera – ich oczy są suche, a jakość widzenia pogarsza się z godziny na godzinę. Takie warunki otoczenia pracy zwykle uniemożliwiły korzystanie z soczewek kontaktowych, gdyż powodowały dyskomfort, a nawet ból. W Acuvue Oasys dzięki zastosowaniu technologii HYDRACLEAR Plus oczy pozostaną optymalnie nawilżone przez cały dzień, a nawet do późnych godzin nocnych. We wnętrzu soczewki Oasys umieszczony jest składnik nawilżający naśladujący właściwości łez. Dzięki temu patrzenie na ekrany, a także wymagające warunki otoczenia nie wpłyną znacząco na zachowanie soczewki i nasz komfort. Produkt jest również wysoko tlenoprzepuszczalny, co umożliwia noszenie soczewek również w trybie przedłużonym (do 6 nocy i 7 dni).

Dla kogo soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys?

Firma Johnson&Johnson stworzyła te soczewki dla krótkowidzów, dalekowidzów oraz astygmatyków. Ich główną grupą docelową są osoby czynne zawodowo, pracujące w biurach przed ekranem komputerów lub w wymagających warunkach otoczenia. Innymi słowy, są to wszyscy pacjenci, którzy narażeni są codziennie na nadmierną suchość oczu. Ponadto Acuvue Oasys for Astigmatism wykazują stabilność rotacyjną oraz stabilność widzenia niezależnie od ruchów oczu oraz głowy. Umożliwia to astygmatykom bezproblemowe uprawianie aktywności fizycznej. Produkt może być stosowany w trybie dziennym przez dwa tygodnie lub przedłużonym przez tydzień. Jest to rozwiązanie szczególnie rekomendowane osobom funkcjonującym do późnych godzin nocnych oraz zasypiających w soczewkach.

Oferta soczewek dwutygodniowych Acuvue Oasys

Acuvue Oasys – dwutygodniowe soczewki kontaktowe sferyczne korygujące krótko- i dalekowzroczność. Charakteryzują się wysokim poziomem przepuszczalności tlenu. Wskazane dla pacjentów spędzających większość czasu przed ekranem.

Acuvue Oasys for Astigmatism – dwutygodniowe soczewki kontaktowe toryczne korygujące astygmatyzm. Przy ich konstrukcji wykorzystano technologię Projekt Przyspieszonej Stabilizacji, która zapewnia wyraźne i stabilne widzenie niezależnie od okoliczności.Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą