Filtruj według

Cena
61 106
Producent
więcej... mniej

Soczewki dwutygodniowe toryczne (astygmatyzm)

Najpopularniejsze soczewki dwutygodniowe produkowane są przez koncern Johnson&Johnson . Wprowadził on na rynek rodzinę szkieł kontaktowych Acuvue. Jest to jedna z najchętniej kupowanych marek przez użytkowników soczewek. Dbałość o klienta, pogoń za najnowszymi technologiami, a także najnowocześniejsze ośrodki badawcze to klucz do sukcesu firmy. Producent nie tylko zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem soczewek kontaktowych, lecz przede wszystkim dba o zdrowie oczu ich użytkowników. Swoje produkty kieruje nie do jednej grupy docelowej, lecz niemalże do wszystkich osób cierpiących na wady wzroku. Z tą myślą powstały dwutygodniowe soczewki toryczne, korygujące astygmatyzm.

Soczewki dwutygodniowe astygmatyzm

To produkt charakteryzujący się wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii. Marka Acuvue reklamuje się słowami „większość specjalistów poleciłoby soczewki kontaktowe Acuvue Oasys for Astigmatism swojej rodzinie i znajomym”. Słowa te mają wiele wspólnego z rzeczywistością, gdyż dzięki unikalnym i korzystnym parametrom, produkt często jest polecany pacjentom. Warto nadmienić, że wszystkie soczewki produkowane przez firmę Johnson&Johnson posiadają filtr UV. Jest to o tyle istotne, że w przeciwieństwie do wpływu słońca na skórę, jego wpływ na narząd wzroku jest wyłącznie negatywny. Na dodatek utrzymuje się przez cały rok, nie tylko latem i przy słonecznej pogodzie.

Sprawdź również soczewki dwutygodniowe sferyczne (krótko- i dalekowzroczność).

Zalety dwutygodniowych soczewek korygujących astygmatyzm

Według badań aż 9 na 10 użytkowników soczewek Acuvue Oasys for Astigmatism twierdzi, że ich widzenie jest stabilne i wyraźne przez cały dzień, niezależnie od ruchu głowy i oczu. Pacjenci, którzy używali już kiedyś soczewek torycznych, wiedzą, że dopasowanie tego rodzaju szkieł nie jest łatwe. Często jakość obrazu pozostawia wiele do życzenia – obraz jest rozmazany lub niestały. Acuvue zapewnia szeroki zakres parametrów swojego produktu, co sprawia, że można dobrać go indywidualnie do każdego pacjenta. Unikalna Technologia Projekt Przyspieszonej Stabilizacji, zastosowana przy produkcji soczewek, zapewnia ich stabilność na oku i utrzymanie właściwej pozycji. To jedyne toryczne szkła kontaktowe, które zapewniają ostrość widzenia tak dobrą jak w okularach.

Dla kogo soczewki dwutygodniowe toryczne?

Soczewki przeznaczone są dla astygmatyków, którzy oczekują od produktu zapewnienia doskonałej jakości widzenia, a także długotrwałego komfortu użytkowania. Cechują się korzystną ceną (ile kosztują soczewki dwutygodniowe?), a także większą wygodą w porównaniu do soczewek miesięcznych (dowiedz się, czy powinieneś wybrać soczewki dwutygodniowe czy miesięczne). Produkt ze względu na stosunkowo krótki okres noszenia utrzymuje swoje właściwości, a także czystość i higienę przez cały czas użytkowania. Jak inne wszystkie szkła Acuvue Oasys zaprojektowany został z myślą o pacjentach, którzy większość dnia spędzają w wymagających warunkach otoczenia oraz przed ekranem komputera lub smartfonów. Użyta w soczewkach technologia HYDRACLEAR Plus wpływa na stabilizację filmu łzowego, co zaś powoduje, że oczy się nie przesuszają. Acuvue Oasys for Astigmatism są również doskonałą opcją dla osób pracujących do późnych godzin nocnych, a także zasypiających w soczewkach. Są przeznaczone także do przedłużonego trybu noszenia, czyli do 6 nocy i 7 dniu od momentu pierwszego założenia. W tym przypadku należy jednak najpierw skontaktować się ze specjalistą, który zdecyduje, czy możemy używać soczewek dwutygodniowych na dzień&noc.

Oferta dwutygodniowych soczewek torycznych

Acuvue Oasys for Astigmatism – soczewki silikonowo-hydrożelowe toryczne charakteryzujące się wysoką tlenoprzepuszczalnością i optymalnym stopniem uwodnienia. Utrzymują oczy w dobrej kondycji przez cały dzień, a nawet noc. Stosowane w trybie dziennym przez 2 tygodnie lub przedłużonym przez tydzień. Wyposażone w filtr UV.Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą