Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
63 198
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej

Soczewki dwutygodniowe

Sklep Soczewki365.pl oferuje soczewki oraz akcesoria z nimi związane. Jednym z produktów, które posiadamy w swoim asortymencie, są szkła dwutygodniowe.

 Więcej

Soczewki kontaktowe dwutygodniowe

Wszystkie pochodzą od najlepszych i najbardziej znanych producentów z całego świata. Są w 100% oryginalne oraz świetnej jakości. Oprócz szerokiego wyboru oferujemy błyskawiczną realizację zamówienia. Jesteśmy profesjonalistami, więc na wszystkie pytania na bieżąco odpowiadamy i staramy się rozwiązywać wszelkie problemy. U nas kupisz soczewki wygodnie, szybko i tanio.

Czym są szkła dwutygodniowe?

Pośrednie rozwiązanie pomiędzy soczewkami jednodniowymi a miesięcznymi to soczewki dwutygodniowe. Stosunkowo krótki czas użytkowania zapobiega nagromadzeniu się na powierzchni soczewki osadów i bakterii. Są bardziej higieniczne niż szkła miesięczne ze względu na krótszy czas użytkowania, ale też nieco droższe. Uchodzą za jedne z najbardziej komfortowych i wygodnych. Istnieje możliwość noszenia tego rodzaju soczewek w trybie ciągłym, należy je jednak wymieniać już po tygodniu (7 dniach i 7 nocach). To oznacza, że szkieł nie trzeba zdejmować na noc – można w nich spać. Soczewki noszone w trybie dziennym wymienia się co 2 tygodnie – najlepiej zapisywać sobie gdzieś daty pierwszego założenia.

Zalety soczewek

Przede wszystkim są tańsze od jednodniowych, lecz zachowują czystość przez cały okres ich użytkowania. 14-dniowy okres noszenia jest na tyle krótki, że gwarantuje higienę i brak zanieczyszczeń, a na tyle długi, że jest ekonomiczny. Jeśli soczewka ulegnie przez przypadek zniszczeniu, nie będzie to aż tak wielką stratą jak np. w przypadku soczewki kwartalnej. Znakomitą możliwością jest również noszenie niektórych soczewek 2-tygodniowych w trybie ciągłym. Sprawdzi się to, kiedy wyjeżdżamy w podróż i wiemy, że przez pewien czas nie będziemy mieć możliwości na sterylne zmienianie soczewek. Jeśli w takich szkłach zdarzy nam się przysnąć czy zdrzemnąć, nic się nie stanie, musimy tylko skrócić czas noszenia tych soczewek o określoną noc. Prawidłowo pielęgnowane szkła są wygodne, higieniczne i łatwe w użyciu.

Dla kogo?

Soczewki te są bardzo dogodną możliwością dla osób dotychczas noszących okulary. Są przeznaczone do raczej krótkiego okresu użytkowania, a ponadto mogą na początek być swego rodzaju testem. Jeśli pierwszy raz nosiłeś soczewki i nie wytrzymałeś w nich nawet dwóch tygodni – przeanalizujesz sprawę ze swoim specjalistą i zastanowisz się, co dalej. Jeśli ci się spodobały – świetnie, jesteś we właściwym miejscu. Z czasem możesz rozważyć noszenie soczewek miesięcznych, a jeśli zależy ci na jeszcze większej higienie – jednodniowych. Szkła dwutygodniowe sprawdzą się również idealnie dla osób, które tylko w trakcie jakiegoś wyjazdu zamierzają używać soczewek. Jest to przydatne zwłaszcza latem, na urlopie, kiedy osoby z wadą wzroku zmuszone są zakładać okulary przeciwsłoneczne korekcyjne.

Rodzaje i producenci soczewek dwutygodniowych

Oferujemy soczewki dla krótkowidzów, dalekowidzów oraz astygmatyków. Wedle uznania można nosić szkła przez dwa tygodnie w trybie dziennym bądź przez tydzień w trybie ciągłym (dzień i noc). Po zużyciu szkieł należy wymienić je na nowe. Mamy w swojej ofercie soczewki dwutygodniowe najwyższej jakości, wysoko uwodnione, z filtrem UV. Sprawdzą się u osób pracujących do późnych godzin nocnych, w klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach. W naszym asortymencie znajdują się między innymi produkty takie jak:

Johnson&Johnson:

Sprawdź wszystkie soczewki dwutygodniowe Acuvuesoczewki dwutygodniowe Acuvue Oasyssoczewki dwutygodniowe sferyczne i soczewki dwutygodniowe toryczne (astygmatyzm).

Podobne tematy na blogu:

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych