Główna

Soczewki miesięczne Miru 1month for Astigmatism 6 szt.

143,50 zł

(22,25 zł za 1szt .)

Miru

6 szt.

do 14 dni roboczych(80 % mocy dostępne w magazynie)

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Cylinder    * Required
Oś cylindra    * Required
Moc
Cylinder
Oś cylindra
Ilość

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe toryczne miesięczne Miru 1month for Astigmatism 6 szt.

Miru 1month for Astigmatism to miesięczne soczewki kontaktowe korygujące astygmatyzm. Wykonane są z oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego.

Co wyróżnia soczewki Miru 1month for Astigmatism?

Soczewki Miru 1month for Astigmatism przeznaczone są dla wszystkich osób, które oczekują od szkieł wysokiego komfortu przy jednoczesnym zachowaniu 100% bezpieczeństwa. Soczewki są niezmiernie łatwe w użyciu, a co szczególnie ważne dla astygmatyków, szybko adaptują się do oczu pacjenta. Jako jedne z nielicznych szkieł torycznych wykazują 100% dopasowań wśród użytkowników tego rodzaju soczewek. W ich konstrukcji zastosowano podwójne asymetryczne strefy cienkie slab-off, które wpływają na stabilizację soczewki na oku i eliminują ich rotację.

Tym co wyróżnia soczewki toryczne Miru na tle innych produktów, to wysoki wskaźnik transmisji tlenu, który wynosi 161 Dk/t. Zapewnia to silikonowo-hydrożelowy materiał o nazwie Asmofilcon A. Dodatkowo, wysoki komfort podczas użytkowania zapewnia uwodnienie na poziomie 40%. Soczewki te są równie komfortowe, co szkła sferyczne Miru 1month - mają taką samą średnicę i grubość. Ich powierzchnia jest wyjątkowo gładka, co gwarantuje innowacyjna technologia NanoGloss. Dzięki temu nie powodują podrażnień i mają zwiększoną odporność na osadzanie się zanieczyszczeń.

Miru 1month for Astigmatism mają asymetryczną konstrukcję, w związku z czym niezmiernie istotne jest to, jak będzie zakładana na oko. Ważne, aby podczas aplikacji soczewki cyfra "6" była na górze, a znacznik osi na dole.

Zalety Miru 1month for Astigmatism

  • znakomita korekcja astygmatyzmu
  • wysoka przepuszczalność tlenu
  • duża zawartość wody
  • ultra-gładka powierzchnia
  • cienkie krawędzie

Dla kogo?

  • dla osób, które cierpią na astygmatyzm
  • dla osób, które szukają soczewek oddychających
  • dla zwolenników wygodnych rozwiązań

Pielęgnacja

Miru 1month for Astigmatism to miesięczne soczewki toryczne Taki tryb wymiany wymaga codziennej pielęgnacji za pomocą specjalnego płynu do soczewek, takiego jak evO2lution soft. Preparat czyści, płucze, dezynfekuje i nawilża soczewki.

Jeszcze nikt nie dodał opinii dla tego produktu.

Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Napisz swoją opinię

Soczewki miesięczne Miru 1month for Astigmatism 6 szt.

Miru 1month for Astigmatism to miesięczne soczewki kontaktowe korygujące astygmatyzm. Wykonane są z oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego.

Napisz swoją opinię

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą