• FreshLook ColorBlends® 2szt. - moc 0,00
Soczewki Freshlook

Soczewki miesięczne FreshLook ColorBlends 2 szt. - moc 0,00

85,00 zł

(42,50 zł za 1 szt.)

FreshLook

2 szt.

do 24 godzin

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Kolor    * Required
Moc
Kolor
Ilość
w magazynie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe kolorowe miesięczne FreshLook ColorBlends 2 szt. - moc 0,00

FreshLook ColorBlends to miesięczne soczewki kontaktowe, które pozwalają zmienić wygląd oczu. Wersja plano (moc 0,00) nie koryguje wady wzroku.

Co wyróżnia soczewki FreshLook ColorBlends?

FreshLook ColorBlends to tzw. soczewki kosmetyczne, które pozwalają na zmianę barwy tęczówki. Taka zmiana wygląda bardzo subtelnie za sprawą technologii 3 w 1, czyli pomieszaniu 3 różnych kolorów w celu otrzymania efektu jak najbardziej zbliżonego do naturalnego. Wysoką jakość gwarantuje znany producent soczewek kontaktowych - firma Alcon.

Soczewki Freshlook Colorblends zostały wykonane z wysokiej jakości materiału hydrożelowego o dużym uwodnieniu, wynoszącym 55%. To sprawia, że szkła oprócz walorów estetycznych, zapewniają użytkownikowi niebywały komfort noszenia. Są także całkowicie bezpieczne, ponieważ barwnik znajduje się wewnątrz soczewki i nie ma kontaktu z okiem.

Zaletą tych soczewek jest  bez wątpienia szeroki wybór kolorów: błękitny, zielony, szary, kasztanowy, miodowy, turkusowy, ametysowy, szafirowy, piwny, tajemniczy szary, brylantowy błękit i kamienna zieleń. Wersja plano oznacza, że soczewki nie posiadają żadnej mocy, a więc nie korygują wady wzroku.

Soczewki kolorowe Freshlook Colorblends są u nas dostępne również w mocach dodatnich lub ujemnych - pozwalają wtedy połączyć korekcję wzroku ze zmianą wyglądu.

Zalety FreshLook ColorBlends

  • pozwalają na naturalnie wyglądającą metamorfozę
  • są dostępne w aż 12 różnych kolorach
  • zapewniają odpowiednie nawilżenie
  • są całkowicie bezpieczne dla oczu

Dla kogo?

  • dla osób, które mimo braku konieczności korekcji wzroku, chcą nosić soczewki kosmetyczne, aby podkreślić lub odmienić swój kolor oczu

Pielęgnacja

Freshlook ColorBlends to soczewki miesięczne przeznaczone do noszenia w trybie dziennym. Za każdym razem przed snem należy wyczyścić je w specjalnym płynie do pielęgnacji. Szczególnie polecamy dostępny w naszym sklepie wielofunkcyjny płyn evO2lution soft, który znakomicie czyści, dezynfekuje i nawilża soczewki, a także służy do ich bezpiecznego przechowywania.

5 (32)

Freshlook

Wygodne soczewki zerówki, od czasu do czasu korzystam

Kolorowe soczewki

Duży wybór kolorów, można testować wszystkie po kolei ;)

Napisz swoją opinię

Soczewki miesięczne FreshLook ColorBlends 2 szt. - moc 0,00

FreshLook ColorBlends to miesięczne soczewki kontaktowe, które pozwalają zmienić wygląd oczu. Wersja plano (moc 0,00) nie koryguje wady wzroku.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą