Produkty evO2lution

evO2lution one day premium 2 szt.

6,99 zł

(3,46 zł za 1 szt.)

Evo2lution

2 szt.

do 24 godzin

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Moc
Ilość

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe sferyczne evO2lution one day premium 2 szt.

Nowoczesne i komfortowe soczewki jednodniowe z technologią SmartTouch™ dla większej wygody i higieny. Wyprodukowane z miękkiego materiału silikonowo-hydrożelowego. Dostępne także w opakowaniu 30 szt.

Co wyróżnia soczewki evO2lution one day premium?

evO2lution one day premium to szkła kontaktowe jednodniowe, a więc przeznaczone do użytku jednorazowego. Ten rodzaj soczewek jest najprostszy w użytkowaniu, najbardziej higieniczny, a do tego nie wymaga czyszczenia. evO2lution one day premium to soczewki sferyczne, które dostępne są w mocach ujemnych, czyli służących korekcji krótkowzroczności. Mają unikalne właściwości, które pozwalają zachować komfort noszenia na najwyższym poziomie.

 

Soczewki evO2lution one day premium zostały wyprodukowane z materiału silikonowo-hydrożelowego Midafilcon A. Posiada on cechy, które do tej pory kojarzyły się wyłącznie z soczewkami hydrożelowymi, takie jak niski moduł sztywności czy wysokie uwodnienie na poziomie 56%. Dużo wyższy niż w soczewkach hydrożelowych jest za to wskaźnik transmisji tlenu (91 Dk/t). Dodatkowo komfort zapewnia gładka powierzchnia, uzyskana technologią obróbki NanoGloss Pro, która ogranicza tarcie. Soczewki zostały też wyposażone w filtr UV, blokujący 84% promieniowania UVA i 96% UVB.

 

Oprócz tego soczewki evO2lution one day premium wyróżnia technologia SmartTouch. Blister został zaprojektowany w ten sposób, że po jego otwarciu soczewka zawsze jest odpowiednio ułożona - zewnętrzną stroną do góry. Dzięki temu podczas jej wyciągania nie ma konieczności dotykania palcami części wewnętrznej, która przylega do gałki ocznej. Takie rozwiązanie ma 2 podstawowe zalety - zapewnia większą higienę i znacznie usprawnia aplikację soczewek.

 

Zalety evO2lution one day premium

 

·      znakomite rezultaty korekcji

·      wysoka zawartość wody

·      optymalna przepuszczalność tlenu

·      technologia SmartTouch

·      jednodniowy tryb wymiany

·      bardzo gładka powierzchnia

Dla kogo?

·      dla krótkowidzów szukających dobrych soczewek

·      dla osób lubiących ułatwiać sobie życie

·      dla osób wymagających soczewek z miękkiego materiału

Zasady pielęgnacji

 

evO2lution one day premium należą do kategorii soczewek jednodniowych. W przeciwieństwie do soczewek wielokrotnego użytku nie wymagają czyszczenia.

 

Jeszcze nikt nie dodał opinii dla tego produktu.

Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Napisz swoją opinię

evO2lution one day premium 2 szt.

Nowoczesne i komfortowe soczewki jednodniowe z technologią SmartTouch™ dla większej wygody i higieny. Wyprodukowane z miękkiego materiału silikonowo-hydrożelowego. Dostępne także w opakowaniu 30 szt.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą